In het lokaal van
Koninklijke Pieter Breugel Biljartclub vond dit weekend de finale plaats van de individuele
overbandkampioenschappen. Onder grote belangstelling tekenden tal van liefhebbers present voor deze wedstrijden in een van de moeilijkste disciplines van het biljarten. De organiserende club verdiende bovendien een pluim voor de
voortreffelijke organisatie en verzorgde catering.
De finales werden afgewerkt in drie afdelingen: laag, middel en hoog.
In de lage reeks werd het een spannende strijd waarin Francky Van Amting (KMV) het nipt haalde van de Lommelse Rik Mertens.
In de middelste afdeling kwam het tot een onderlinge confrontatie tussen twee KMV-spelers. Wilfried Kums en Ivo Vos maakten er een clubduel van, waarbij Kums uiteindelijk met duidelijke cijfers de overwinning naar zich toe trok.
Ook in de hoogste reeks werd er op hoog niveau gespeeld. Daar was het de Bocholtse Bér Goossens die zich de sterkste toonde. Hij haalde het van Jan Van Helden van de Peltse KNBC.
De finales bevestigden nog maar eens de populariteit en het hoge niveau van het overbandbiljart in de regio. (Foto's Gerard Coenen)