Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Drinkwater dit jaar weer duurder

Woensdag 12 januari 2022
Drinkwater dit jaar weer duurder
Sinds 1 januari is drinkwater weer duurder geworden. Dat is te wijten aan het feit dat De Watergroep de algemene jaarlijkse indexatie (stijgende consumptieprijzen en loonkosten) in de tarieven doorrekent. De waterfactuur is opgebouwd uit verschillende onderdelen dus de exacte prijsstijging is afhankelijk van je persoonlijke situatie en waterverbruik. Enkele prijssimulaties ter verduidelijking:
- Een alleenstaande persoon die in een appartement woont, geen gebruik maakt van regenwater en een jaarlijks drinkwaterverbruik van 40 m³ heeft, betaalde vorig jaar 265,41 euro. Dit jaar zal dat 275,93 euro betalen, een stijging van 3,97%;
- Een koppel met twee kinderen dat gebruik maakt van regenwater en op jaarbasis 120 m³ drinkwater verbruikt, betaaldevorig jaar 563,02 euro. Dit jaar wordt dat 594,59 euro, een stijging van 5,61%;
- Twee oudere mensen die regenwater gebruiken en samen 60 m³ drinkwater verbruiken, betaalden vorig jaar 334,51 euro. Zij zullen dit jaar 350,30 euro betalen, ofwel een stijging van 4,72%.

Het recentste nieuws

  • Zo 8/11 Peer - Vinyl is springlevend, ook bij jongeren
  • Zo 8/11 Lommel - Kunstwedstrijd voor 20 jaar Stichting
  • Zo 8/11 Hechtel-Eksel - De Korhaan wil vooral verhalen vertellen
  • Zo 8/11 Soulmates: 8 november '26
  • Za 7/11 Lommel - Lommel SK B de boot in in Huldenberg
Zoekertjes
Aangeboden
Meisjes zomer slaapzakje 70 cm Zuigfles met isolatiehoes Te koop mùonstera Allerhande boeken
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Gezocht: helpers musical MIJN leven Schilderkunst
Verloren
Hoorapparaat Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Konijntje gevonden. Bril op sterkte
Muziek en instrumenten
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Drinkwater dit jaar weer duurder
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie