Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Drugsactie: elf arrestaties

Zaterdag 23 mei 2015
De politie pakte gisteren elf verdachten (3 vrouwen en 8 mannen) op bij een actie om de overlast in de binnenstad van Eindhoven aan te pakken. In de middag en avond werd door de politie extra gecontroleerd in de binnenstad op dealers en drugsgebruikers. Bij 11 panden werd een inval gedaan en vonden zoekingen plaats.
De bij de actie opgepakte mannen, in de leeftijd van 23 tot 58 jaar, wonen in Eindhoven. De drie vrouwen (39, 47 en 20 jaar) komen uit Eindhoven en Best. Tijdens de zoekingen werden dealerhoeveelheden verdovende middelen aangetroffen (onder andere cocaïne en amfetamine). Op twee verschillende locaties werd een vuurwapen gevonden en een groot geldbedrag (enkele duizenden euro's) werd in beslag genomen.
Eindhoven heeft evenals andere grote steden last van drugsgebruikers en dealers die zich vaak in het centrum ophouden. Met name omwonenden en winkeliers ondervinden overlast. De politie van Eindhoven houdt regelmatig acties om de overlast terug te dringen.

Het recentste nieuws

  • Za 12/07 Beringen - Maïsdoolhof officieel geopend
  • Za 12/07 Leopoldsburg - Ga je mee naar Villers-sur-Mer?
  • Za 12/07 Beringen - Nieuwe uitbaters sporthal Paal
  • Za 12/07 Beringen - Circus Tetam in Beringen
  • Za 12/07 Beringen - Investeringen in fietssnelwegen
Zoekertjes
Aangeboden
Hondenkar 2 Stoelen Franse Eik Piano Piknik-koffer
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Geboortekaartjes Vrijwilligerswerk
Verloren
Sleutel gevonden Sleutelbos
Gevonden
Sleutels Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Boeken
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Drugsactie: elf arrestaties
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie