Het zit er weer op. Na zeven vrijdagavonden viel gisterenavond het doek over de Parkieszomer in Hamont-Achel. En afsluiten deden ze in stijl, met een
XL-editie die ook een XL-publiek naar het Michielsplein in Achel lokte.
Wout mocht de avond op gang trekken, waarna Sean Dhondt en zijn Top Guns het podium overnamen. En die hadden er duidelijk zin in. De ene hit na de andere passeerde de revue en het publiek zong en danste enthousiast mee. Na Top Guns was het aan DJ Thierry om de laatste Parkiesavond van het seizoen helemaal af te ronden.
Niet alleen op het podium was het een XL-editie. Ook de wei liep helemaal vol en bereikte haar topcapaciteit. Een passende afsluiter dus van de 35ste editie van Parkies Hamont-Achel.
Na afloop bleef voor de trouwe Parkiesbezoekers eigenlijk maar één grote vraag over: wat gaan we volgende week vrijdagavond doen? Naar Parkies trekken alvast niet, want daarvoor is het weer wachten tot volgende zomer.
Fotografe
Annemien Evers was erbij en maakte van deze bijzonder drukke slotavond een prachtige fotoreeks.
Meer foto's