Ju-jitsuclub
Tai Sabaki Hamont breidt vanaf september haar lessenpakket uit. De club voegt extra
kinderbudo toe en start met lessen
hanbo en zelfverdediging voor dames.
De groep kinderbudo groeide het voorbije seizoen zo sterk dat nieuwe inschrijvingen moeilijk werden. Daarom komt er op vrijdag een extra lesuur, zodat alle kinderen de kans krijgen om zich fysiek en mentaal te ontwikkelen.
Nieuw zijn ook twee wekelijkse lessen hanbo, waarbij deelnemers technieken met een korte stok aanleren. Deze lessen zijn geschikt voor jong en oud, ook zonder ervaring in ju-jitsu. Daarnaast komt er op vraag van verschillende geïnteresseerden een groep zelfverdediging voor dames. Daarin leren de deelnemers zich vanuit realistische situaties te beschermen.
Het lessenrooster voor 2026-2027:
- Maandag: kinderbudo om 18.20 uur, jeugdju-jitsu om 19 uur en ju-jitsu voor volwassenen van 20 tot 21.30 uur.
- Dinsdag: hanbo om 19.30 uur en zelfverdediging voor dames van 20.30 tot 21.30 uur.
- Donderdag: kinderbudo om 18.20 uur, jeugdju-jitsu om 19 uur en ju-jitsu voor volwassenen van 20 tot 21.30 uur.
- Vrijdag: kinderbudo om 18.20 uur en hanbo van 19 tot 20 uur.
De trainingen starten op 2 september in de dojo van sporthal De Posthoorn in Hamont.
Belangstellenden zijn welkom voor gratis proeflessen. Tai Sabaki legt niet alleen de nadruk op technieken, maar ook op veiligheid, discipline, weerbaarheid en zelfvertrouwen. (Peter Louwers)