Bij het
Slagwerkensemble van KF Kempenbloei Achel was de vreugde groot na de bekendmaking van de punten op de mars- en showwedstrijden in Hamont. Met een
indrukwekkende score van 96,35 procent behaalde het korps niet alleen ‘goud met lof’, maar liet het ook de sterke concurrentie uit Sint-Huibrechts-Lille achter zich.
In een eerste reactie noemt
tamboer-majoor Anne Van Hertum het resultaat een zeer aangename verrassing. “We zijn enorm trots op de prestaties van het korps”, klinkt het. “Iedereen heeft vandaag het beste van zichzelf gegeven en dan is het fantastisch om zo’n mooie beoordeling te krijgen.”
Bij Kempenbloei overheerst dan ook de tevredenheid na het optreden in Hamont. Het korps kan terugblikken op een geslaagde wedstrijd én een resultaat dat vertrouwen geeft voor de komende uitdagingen.
Meer foto's