Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Hangmatactie in Bosland

Dinsdag 14 juli 2020
Hangmatactie in Bosland
In Bosland zijn er ontelbare mooie en koele plekjes waar je even tot rust komt na een drukke dag. En in een hangmat is het des te leuker... Nu kan je er zelfs een gratis winnen! Maar liefst 7 weken lang - van 15 juli tot 26 augustus - hangt Bosland wekelijks één hangmat op een speciaal plekje in de natuur. Iedere woensdag, stipt om 15:00u, wordt een foto op de Facebookpagina van Bosland gepubliceerd, voorzien van een codewoord. Wie de plek op de foto herkent, rept zich er - uiteraard met een correct, toegelaten vervoersmiddel - zo snel mogelijk naartoe om de hangmat in de wacht te slepen. De eerste die er aankomt, het codewoord kent en zich languit in de hangmat legt, is de winnaar en krijgt de hangmat mee naar huis.
Sinds vandaag hebben ook 8 nieuwe Bosland Gastheren de hangmatten opgenomen in hun zaak: Optisport Sportcentrum De Soeverein, De Biehal (The Treehouse), B&B 't Klijne Huys, B&B Dream on Wheels, De Korhaan, Corbie Hotel, Fietsboetiek en Ingebakken. Dat maakt dat je nu op 24 locaties terecht kan om een hangmat te lenen bij je volgende Boslandbezoek.
Bosland is het grootste kindvriendelijke bos van Vlaanderen. Deze gigantische natuurkern van 5.137 ha in Noord-Limburg strekt zich uit over de gemeenten Hechtel-Eksel, Pelt, Peer en Lommel en bestaat vooral uit bossen, heide, graslanden en beekvalleien.

Het recentste nieuws

  • Zo 14/09 Pelt - Feestelijk startschot voorleesseizoen
  • Zo 14/09 Soulmates: 14 september '25
  • Zo 14/09 Pelt - Met de fiets naar Sunset Airshow
  • Zo 14/09 Beringen - Miners Beringen verliezen openingswedstrijd
  • Zo 14/09 Lommel - Indrukwekkende ontdekkingstocht door Kristalpark
Zoekertjes
Aangeboden
Wandelschoenen Damesfiets Minerva Horizon Dierenencyclopedie Grzymek Stevig slot met beveiliging tegen d
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Carpool Bijverdienste gezocht in administra
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Tasje met sleutels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Autotoebehoren
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Hangmatactie in Bosland
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie