Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Intentieverklaring voor politiefusie

Dinsdag 29 september 2020
Intentieverklaring voor politiefusie
De politiezones HANO, Lommel, Kempenland en Beringen-Ham-Tessenderlo werken aan een intentieverklaring voor een fusie. Het is een volgende stap richting een grote politiezone in Noordwest-Limburg.
Sinds de aflevering van het rapport van dr. Jelle Janssen werd er nog een algemene terugkoppeling gedaan naar de verschillende raadsleden in februari. Door corona heeft het project een tijdje stil gelegen omwille van andere uitdagingen. Nu wordt de draad van een mogelijke fusie terug opgepikt. Burgemeester Vints, tevens voorzitter van de politieraad voor de zone Beringen-Ham-Tessenderlo, is alvast een voorstander van een fusie. "Met de burgemeesters hebben we de ambitie om dit verder uit te werken. Daarom zullen we een intentieverklaring voorleggen aan de verschillende politieraden. Ik geloof omwille van de vele uitdagingen die op lokale politie afkomen sterk in meer slagkracht", zegt hij.
Een grote politiefusie in het noorden en westen van de provincie ligt al langer op tafel. De nieuwe politiezone Noordwest-Limburg zou meteen de tweede grootste van de provincie worden. Ze brengt dan negen gemeenten samen: Tessenderlo, Ham, Beringen, Leopoldsburg, Hechtel-Eksel, Peer, Lommel, Pelt en Hamont-Achel.

Het recentste nieuws

  • Vr 9/05 Beringen - Versterking voor KFC Paal-Tervant B
  • Vr 9/05 Bocholt - Elvis Mehanovic weg bij Bocholter VV
  • Vr 9/05 Oudsbergen - Sisca Keijers overleden
  • Vr 9/05 Beringen - Botsing op Lummenseweg
  • Vr 9/05 Leopoldsburg - Jean Steijvers overieden
Zoekertjes
Aangeboden
Herenwandelschoenen Sporttas Patrick Afrikaanse sierstoeltjes Vliesbehanglijm
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
St Bernardus Magnum (1,5 L) Scanmaniacodes Carrefour
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Gouden ringetje verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
Keuken
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Intentieverklaring voor politiefusie
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie