Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Kort maar interessant (3)

Woensdag 12 juni 2013
* Voor de eerste keer is de gehele oppervlakte van de planeet Mercurius in kaart gebracht. Dat is te danken aan de ruimtesonde Messenger die twee jaar geleden in een baan rond Mercurius werd gezet. Bijgaande NASA-video is een compilatie van duizenden beelden van de kleine planeet, waarbij de kleuren wat overdreven zijn om op die manier een beter contrast tussen de verschillende oppervlaktes te krijgen.  De Messenger-ruimtesonde heeft nu met succes haar voornaamste opdracht afgerond.



* In Charleroi
gaat de politie u voortaan kunnen toespreken via camera's waarin ook een luidspreker zit. De bedoeling is om op die manier mensen die iets verkeerds uitsteken, terecht te wijzen. Het zal natuurlijk wel in het Frans zijn.

* "De Etrusken: vrouwen van aanzien, mannen met macht"
-
zo heette de tentoonstelling over de Etrusken die vorig jaar in Leiden en Amsterdam, en nu in het Gallo-Romeins Museum in Tongeren te zien is. In Tongeren kreeg hij de titel "Una storia particulare". U zou die tentoonstelling echt eens moeten gaan bezoeken in de zomervakantie, want hij is prachtig. Een voorproefje krijgt u nu al met onderstaande video die men in Nederland maakte.

Het recentste nieuws

  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Hamont-Achel - Elise Mertens naar 2de ronde Wimbledon
  • Ma 30/06 Pelt - Wimbledon: Zizou Bergs meteen naar huis
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Beringen - Naar de kermis op laatste schooldag
Zoekertjes
Aangeboden
Boek 'Tuinideeen', 75 ontwerpen. Sigarendoosjes Trapstep plus helm ingoede staat Groenten druksnijder
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
E-step Garage te huur gezocht hamont centr
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Gouden ringetje verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Sleutels
Computers en toebehoren
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Kort maar interessant (3)
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie