Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Kort maar interessant (7)

Vrijdag 30 mei 2014
* Een inwoner van het Nederlandse Spijkenisse heeft aan een Eindhovense taxidermist gevraagd, een lamp te maken van het been dat hij moet laten amputeren. Dat meldde het AD vandaag. De taxidermist heeft nog niet toegezegd: hij wil eerst weten of het juridisch kan. De klant vindt dat hij met zijn been mag doen wat hij wil; en hij wil niet dat het na amputatie gezien wordt als "medisch restafval". En voor het overige: "Een lamp heeft toch ook een voet?"
* Vandaag gelezen: na Nederland en Denemarken telt België het grootste aantal varkens per vierkante kilometer van alle landen van de wereld. 
* Wie in Duitsland met zijn auto gaat rijden, kan een boete van 15 euro krijgen als hij geen fluohesje bij zich heeft. Het is trouwens niet verplicht om dat hesje te dragen als er iets gebeurt, u moet het alleen in de auto hebben liggen. 
* De Nederlandse regering gaat de omstreden accijnsverhoging op diesel en lpg niet terugdraaien. Die maatregel zorgt sinds enkele maanden voor een grote daling in de verkoop van die brandstoffen in de Nederlandse tankstations in de grensstreek.

Het recentste nieuws

  • Di 1/07 Lommel - Zeven aanwinsten voor Lutlommel VV
  • Di 1/07 Pelt - Vegetatie vat vlam aan Boelehoef
  • Di 1/07 Bijna helft woningen ongeschikt
  • Di 1/07 Beringen - Marcella Moons overleden
  • Di 1/07 Lommel - Eerste hulp kan echt het verschil maken
Zoekertjes
Aangeboden
Spullen voor aquarium Nieuwe elektrische gril Ballerina Footnotes Tomado frituurpan type nr. TM-1909
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Wandelen Ovenroosters
Verloren
Gouden ringetje verloren Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Sleutels
Tuin en terras
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Kort maar interessant (7)
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie