Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Laat je beste schilderstalent zien

Dinsdag 10 januari 2012
Laat je beste schilderstalent zien
KUNSTWERK[t], steunpunt voor beeldend talent, organiseert dit jaar voor de derde keer de schilderwedstrijd Royal Talen[t]s, meldt de vereniging. Eigenlijk meldt Ilka Stevens dat, vanuit Gent; ze kent Noord-Limburg omdat ze vroeger hier vaak op vakantie kwam bij haar grootouders, en ze werkt nu als p.r. voor KUNSTWERK[t].
Terzake: in de buurt hier wordt een voorronde georganiseerd waar kandidaten zich nog voor kunnen inschrijven. Niet lang meer: tot en met 15 januari 2012. Elke deelnemende schilder krijgt gegarandeerd een mooie tentoonstellingskans. Inbegrepen in het inschrijvingsgeld van 12 euro zit bovendien het schilderdoek van Talens waarop je je kunstwerk rond kleur kan maken.
Mis dit niet, want deze wedstrijd gaat voor het eerst internationaal, met voorrondes in België, Luxemburg, Nederland en Duitsland. De finale is gepland voor september in Lier. Inschrijven kan via www.royaltalents.eu.

Het recentste nieuws

  • Ma 15/09 Briljanten bruiloft Jef en Germaine
  • Ma 15/09 Beringen - De hamvraag bleef onbeantwoord
  • Ma 15/09 Hamont-Achel - Monumenten lokken toch volk in Hamont
  • Ma 15/09 Nen andere jager
  • Ma 15/09 Pelt - Gouden bruiloft van Thieu en Monique
Zoekertjes
Aangeboden
Singels en LP te koop Wandelschoenen Vliesbehanglijm Wandelschoenen Regatta
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Poetshulp Feestzaal
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Tasje met sleutels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Tuin en terras
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Laat je beste schilderstalent zien
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie