Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Maaiwerken aan de waterlopen

Dinsdag 25 oktober 2016
Maaiwerken aan de waterlopen
Om wateroverlast te voorkomen is het belangrijk dat de beken goed worden onderhouden. Daarom start het wateragentschap Noordwest-Limburg eerstdaags met het maaien van de waterlopen. Samen gaat het over 250 km, verspreid over de gemeenten Hamont-Achel, Hechtel-Eksel, Neerpelt, Overpelt en Peer. Met maaimachines wordt de begroeiing op de taluds en in de bodem afgemaaid. Tevens worden takken, zwerfvuil en omgevallen bomen verwijderd.
Om de werken uit te voeren heeft de aannemer het recht van doorgang op een strook van 5 meter langs de waterloop. Op deze strook mag ook het maaisel gedeponeerd worden. De werken worden uitgevoerd met aangepaste machines zodat spoorvorming zo veel mogelijk wordt voorkomen.
De machinale werken worden uitgevoerd door aannemingsbedrijf J. Van de Ven (foto) uit het Nederlandse Someren. In de natuurgebieden worden de beken door het personeel van de Watering handmatig gemaaid. U kunt de planning van de ruimingswerken volgen op www.wateringdedommelvallei.be.
Contact: Watering De Dommelvallei, tel. 0478/435355
Maaiwerken aan de waterlopen

Het recentste nieuws

  • Wo 4/03 Beringen - Gezellig carnaval in Corsala
  • Wo 4/03 Bocholt - Minister Brouns bezoekt Blue Deal-project b
  • Wo 4/03 Pelt - Verbeteringen gepland in natuurreservaat Hageven
  • Di 3/03 Beringen - Meer nederlagen dan overwinningen
  • Di 3/03 Frans Kauffmann overleden
Zoekertjes
Aangeboden
Skihelm Appartement, garage te Blankenbe K-design trui Nieuwe ontbijtsets ( 4 x )
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Multiplex Muliplex
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Gsm gevondehn Gsm gevonden
Beauty en gezondheid
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Maaiwerken aan de waterlopen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie