De politiezone Noord-Limburg noteerde de voorbije 24 uur in totaal 10 verkeersongevallen verspreid over de regio. Lommel telde met 3 meldingen het hoogste aantal incidenten, gevolgd door Hechtel-Eksel met twee ongevallen en Peer eveneens met twee. Verder was er telkens één ongeval in Pelt, Leopoldsburg en Hamont-Achel. Het ging zowel om aanrijdingen met lichtgewonden als om ongevallen met enkel stoffelijke schade, waaronder ook meerdere botsingen met overstekend wild.
Gisterenochtend rond 10 uur botsten in de Hoevenstraat in
Lommel twee voertuigen op elkaar. Daarbij raakten de inzittenden lichtgewond. Zij werden voor verzorging naar het ziekenhuis gebracht. Beide voertuigen moesten worden getakeld.
Omstreeks 12.30 uur gebeurde op de Lommelsesteenweg in Leopoldsburg een ongeval tussen een wagen en een fietsster van 34 jaar met een minderjarige passagier. Bij het verlaten van een afrit merkten beide bestuurders elkaar te laat op. De fietsster en haar passagier kwamen ten val en werden lichtgewond naar het ziekenhuis overgebracht.
Rond hetzelfde tijdstip was er in de Eviestraat in Lommel een aanrijding tussen een wagen en een bromfiets. Ondanks de melding van lichamelijk letsel vielen daar uiteindelijk geen gewonden.
Een uur later volgde op de Peerderbaan in Peer een kop-staartaanrijding tussen twee voertuigen. Eén wagen moest worden getakeld. Er vielen geen gewonden.
Ook in Herent in Pelt gebeurde rond datzelfde uur een ongeval met een fietsster. Een 87-jarige vrouw wilde de straat oversteken toen een personenwagen een manoeuvre uitvoerde. De bestuurder merkte haar te laat op, waarna een aanrijding volgde. De fietsster kwam ten val en werd naar het ziekenhuis gebracht.
Gisterenavond rond 20.30 uur belandde in de Overes in Peer een personenwagen door onoplettendheid in de gracht. De bestuurder bleef ongedeerd, maar ging uit voorzorg mee naar het ziekenhuis voor controle.
Later op de avond, omstreeks 22.30 uur, botste op de Kluizerdijk in Hamont-Achel een wagen tegen een ree. Het voertuig liep zware schade op. Het dier liep weg.
Rond middernacht was er op de N74 in Hechtel-Eksel ook een aanrijding met een ree. De wagen liep schade op, het dier overleefde de klap niet en werd opgehaald.
Deze ochtend rond 6 uur kwam op de Eindhovensebaan in Hechtel-Eksel een voertuig in een waterbekken terecht nadat de bestuurder moest uitwijken voor overstekende everzwijnen. Zowel bestuurder als passagier konden het voertuig tijdig verlaten en bleven ongedeerd.
Enkele uren later, omstreeks 8 uur, kwamen in de Koning Albertlaan in Lommel enkele fietsers ten val. Daarbij raakte niemand gewond.