Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Weinig zwartrijders in Limburg

Dinsdag 17 februari 2015
In Limburg telt men het kleinste aantal zwartrijders in het openbaar busvervoer, in Antwerpen het grootste aantal. Dat blijkt uit controles van De Lijn. Vorig jaar werden voor het eerst meer dan 2 miljoen reizigers gecontroleerd. Zwartrijden gebeurt vooral door jonge mannen. Bij de controles liepen 1 op 43 (2,3 procent) gecontroleerde reizigers tegen de lamp.
De boetes voor zwartrijden bedragen momenteel 75 euro voor de eerste keer en lopen op tot 400 euro bij recidive. Bij gevaarlijk gedrag of fraude met vervoerbewijzen gaan de boetes van 150 tot 500 euro.
60 procent van de zwartrijders zijn -25-jarigen terwijl die maar 49 procent van de ritten voor hun rekening nemen. In verhouding worden de 16- tot 21-jarigen het meest betrapt op zwartrijden.

Het recentste nieuws

  • Wo 15/04 Hamont-Achel - Dertiger blijft moeder en zus belagen
  • Wo 15/04 Beringen - Jean-Pierre Ducé overleden
  • Wo 15/04 Pelt - Kadijk-reserven winnen én halen de kolom
  • Wo 15/04 Bocholt - Eric Pollaris overleden
  • Wo 15/04 Beringen - Celstraf gevorderd voor agressieveling
Zoekertjes
Aangeboden
Set van 3 steelpannetjes 1 met deks Grote houtstoof voor werkhuis Vele Kleuren van Nopper Lederen salon
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Dringend auto's gezocht! Muzikanten gezocht
Verloren
Stalen armband Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Peugeot auto + huissleutel
Computers en toebehoren
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Weinig zwartrijders in Limburg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie