Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Nu de Hamonterweg: opletten geblazen

Dinsdag 8 mei 2018
Nu de Hamonterweg: opletten geblazen - Hamont-Achel & Pelt
Vanaf komende maandag 14 mei start de volgende fase van de herinrichting van de Thomas Watsonlaan, Bosstraat en Hamonterweg. Dan beginnen de werken op de Hamonterweg. De werken in de Thomas Watsonlaan lopen stilaan op hun einde. Deze week krijgt die straat een nieuwe toplaag asfalt. Ten laatste donderdagmorgen gaat de weg weer open en kan er weer verkeer langs in beide richtingen.
Ook de Lillerheidestraat wordt deze week terug hersteld, zodat het verkeer vanuit Peer en Sint-Huibrechts-Lille weer gewoon naar de rotonde kan rijden.
Werken op de Hamonterweg - da's andere koek. Vanaf maandag werkt de aannemer op het kruispunt van de Hamonterweg met Hoek en Geuskens. Het kruispunt is tijdens deze werken volledig afgesloten voor verkeer, ook voor fietsers. Er wordt een omleiding voorzien om het verkeer rond te leiden:
• De rotonde ‘Quatre Bras’ blijft bereikbaar voor autoverkeer, uitgezonderd de afslag naar de Hamonterweg richting Hamont.
• Verkeer vanuit Neerpelt of Achel richting Hamont volgt een omleiding vanaf de rotonde: via de Thomas Watsonlaan, De Leonaerdtslaan, Orchideeënlaan en Militaire dijk terug naar de Hamonterweg. Op de Militaire dijk geldt tijdelijk eenrichtingsverkeer.
• Verkeer vanuit Hamont richting Achel of Neerpelt rijdt via de Rodenbachstraat, Kapelstraat, Kiekoet, Orchideeënlaan, De Leonaerdtslaan en Thomas Watsonlaan terug naar de rotonde. Op de Kiekoet geldt tijdelijk eenrichtingsverkeer.
• Op de omleidingswegen geldt een snelheidsbeperking van 50km/uur.
• Alle woningen, handelszaken en bedrijven langs de Hamonterweg en Bosstraat blijven bereikbaar.
• Zwaar vrachtverkeer wordt al op grote afstand omgeleid, via Kaulille en Lozen.
Deze werken duren ongeveer twee maanden en zullen voor de start van het bouwverlof op 13 juli afgerond worden, zegt het Agentschap Wegen en Verkeer.
Door de werken van de nutsmaatschappijen op de Hamonterweg en de rioleringswerken in de Thomas Watsonlaan en de Lillerheidestraat zijn de fietspaden aan de rotonde grotendeels opgebroken. Ook ter hoogte van het kruispunt met Hoek en Geuskens zal er vanaf maandag 14 mei geen doorgang zijn voor fietsers. Er geldt een aparte fietsomleiding, gescheiden van de omleiding voor autoverkeer, om fietsers een veilige en comfortabele route te bieden (zie omleidingsplan).
Geïnteresseerden kunnen op de webpagina www.wegenenverkeer.be/hamontachelneerpelt meer informatie terugvinden over de werkzaamheden of zich inschrijven op de digitale nieuwsbrief.

Het recentste nieuws

  • Vr 9/05 Oudsbergen - Sisca Keijers overleden
  • Vr 9/05 Beringen - Botsing op Lummenseweg
  • Vr 9/05 Leopoldsburg - Jean Steijvers overieden
  • Vr 9/05 Beringen - Internationale wapenhandel: 11 arrestaties
  • Vr 9/05 Gabrielle Husson overleden
Zoekertjes
Aangeboden
Schermgaas serre Cirkelzaag Yamaha DM7 Compact Digital Mixing C Tuinontwerpen voor weinig tijd...
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Speciale Duvelglazen Vloertegel
Verloren
Gouden ringetje verloren Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
Brommers en scooters
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Nu de Hamonterweg: opletten geblazen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie