Afgelopen zondag vond in Diepenbeek
het Limburgs kampioenschap outdoor schieten plaats. De Neerpeltse handboogschutterij Oude Stam werd in de competitie 25m/1 pijl 3de. "Zeker geen slecht resultaat als men weet dat het na veel jaren afwezigheid de eerste keer was dat we weer deelnamen", zegt Paul Winters van Oude Stam. "In die reeks behaalde onze topschutter Jan Bitters, die in Achel woont, het goud; zijn ouders moesten zich tevreden stellen met het brons. Marc Van Heer werd 4de.
"Daarna werd er geschoten voor de prijzen in de reeks 25m/3 pijlen. Jan was opnieuw goed voor goud, zijn moeder behaalde zilver en zijn vader opnieuw brons. En Marc Van Heer werd wéér 4de.
"Als club kaapten we in deze reeks het zilver weg. Onze trofeeënkast zal uitgebreid moeten worden! We mogen nu ook Limburg vertegenwoordigen op de komende interland Nederlands Limburg - Belgisch Limburg."