Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

SALK: weinig nieuws voor Noord-Limburg

Vrijdag 11 december 2015
Vandaag was de Vlaamse regering in Limburg voor een evaluatie van het SALK-plan (Strategisch actieplan Limburg in 't Kwadraat). Daar werd voor Noord-Limburg onder meer het volgende beslist:
- de Vlaamse Regering zal het dossier rond de heropening van een spoorlijn Hasselt–Neerpelt (als alternatief voor een sneltram) als Vlaamse topprioriteit naar voren schuiven met het oog op het nieuwe investeringsplan voor de NMBS/Infrabel dat wordt voorbereid door federaal minister Galant;
- tegelijk wordt bij Infrabel aangedrongen om snel werk te maken van de verdere elektrificatie van de spoorlijn Mol-Hamont-Weert (lijn 19);
- het project omleidingsweg Neerpelt wordt voortgezet. Het vergunningentraject wordt ingezet, met aandacht voor participatie van lokaal betrokken actoren. Er wordt momenteel een passende beoordeling gemaakt ter hoogte van het natuurgebied "De Holen".
Met andere woorden: weinig nieuws rond investeringsprojecten die voor Noord-Limburg belangrijk zijn. (Red.)

Het recentste nieuws

  • Wo 4/03 Pelt - Kafee Rosée brengt bistrosfeer naar Pelt
  • Wo 4/03 Peer - Tjeu Moons overleden
  • Wo 4/03 Pelt - Circustheater brengt “Klas” voor derde leerjaren
  • Wo 4/03 Noa Bosmans krijgt workout met Matthias Casse
  • Wo 4/03 Pelt - Gunter Dewit tweede beste machinist ter wereld
Zoekertjes
Aangeboden
Vuilzakken Berenpakje /verkleedpakje 56 cm Grasmachine Boekentas
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muzikanten gezocht Kurken stoppen
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Gsm gevonden Sieraad deel oorbel?
Kleding en schoenen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » SALK: weinig nieuws voor Noord-Limburg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie