Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Trajectcontroles eindelijk in werking

Dinsdag 26 januari 2021
Trajectcontroles eindelijk in werking
De federale politie heeft eind vorig jaar de functionaliteit voor trajectcontrole op het AMS geactiveerd. AMS of ANPR Management System staat voor een volledig nieuwe nationale databank die gegevens van inbreuken sneller naar de verwerkingscentra kan doorsturen Op die manier kunnen de regionaal bevoegde Gewestelijke Verwerkingscentra (GVC) de verkeersovertredingen automatisch verwerken en omzetten in processen-verbaal. Zowel in het jaar 2019 als vorig jaar werden er meer dan 2 miljoen processen-verbaal opgesteld door de GVC’s. Dat zijn er 30% meer dan in 2018.
De pakkans is de laatste twee jaar hierdoor fors toegenomen. Het totaal aantal verkeersboetes, uitgeschreven door de lokale of de federale politie, is zo gestegen van 3,5 miljoen naar 5 miljoen per jaar. Ruim 93% van die verkeersboetes wordt ook effectief geïnd, zegt de minister.
Vlaanderen investeerde al meer dan 9 miljoen euro in trajectcontroles. Deze stonden technisch klaar voor gebruik en worden nu gradueel aangesloten op het AMS. De investering kan nu eindelijk worden gevaloriseerd.

Het recentste nieuws

  • Di 14/07 Pelt - Ludo en Maria vieren gouden huwelijksjubileum
  • Di 14/07 Pelt - Avondshopping als steun voor lokale handelaars
  • Di 14/07 Peer - Sint-Ursulakerk, een parel van Peer
  • Di 14/07 Oudsbergen - Onze-Lieve-Vrouwekapel aan de voet van de Oudsberg
  • Di 14/07 Hechtel-Eksel - Koevinkje voelt zich thuis in de Dommelvallei
Zoekertjes
Aangeboden
Hooi 1ste snede Schilderij rozen olieverf Samsung Galaxy A13 Glasservice
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Munten gezocht Win een luchtzuiveraar TWV 135,-
Verloren
Zonnebril verloren Gouden armbandje
Gevonden
Toegangsbadge
Elektrische apparaten
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Trajectcontroles eindelijk in werking
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie