Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Vaccinatiecentrum Peer bijna klaar

Maandag 8 februari 2021
Vaccinatiecentrum Peer bijna klaar
Het vaccinatiecentrum in de voormalige VDAB-gebouwen aan de Noordervest in Peer is vrijwel klaar. Dat kon Vlaams minister Wouter Beke vandaag vaststellen tijdens een werkbezoek. Volgens de minister zal men volgende week kunnen beginnen met het vaccineren van het zorgpersoneel. Vanaf maart - afhankelijk van de levering van de vaccins - kunnen dan tot duizend mensen per dag gevaccineerd worden. In totaal kunnen er de komende maanden 49.200 inwoners uit Bocholt, Hamont-Achel, Hechtel-Eksel en Peer terecht.
Op sociale media heerste er nogal wat ongerustheid over het parkeren bij de oude gebouwen aan de Noordervest. Maar de parking is groot genoeg, zo blijkt. Wie gevaccineerd wil worden, zal aan de ingang opgevangen worden door een steward die zijn of haar temperatuur zal meten. Vervolgens kan men zich aanmelden met de identiteitskaart en krijgt men een polsbandje in de kleur van een van de vier vaccinatielijnen. Die kleur zal telkens terugkeren op de matten en de begeleidende borden. Na het beantwoorden van een vragenlijst in een lokaal wordt het vaccin toegediend en komt men in een wachtruimte, bedoeld om na te gaan of je niet verkeerd reageert op de inspuiting. Zodra het polsbandje wordt doorgeknipt door de steward, is alles achter de rug. Voor de hele procedure moet men zo'n halfuurtje uittrekken.
Voor de twee vaccinatiecentra in Lommel en Peer worden nu nog stewards en administratief personeel gezocht, zei logistiek coördinator Maarten Munters. Ruim 1000 vrijwilligers hebben zich al aangemeld. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de inrichting en aanduiding van het centrum. Dat betekent onder meer het aanbrengen van bewegwijzering naar en op het gebouw, het leggen van elektriciteits- en netwerkbekabeling, het plaatsen van meubilair en het voorzien van het nodige medische materiaal. Het centrum zal vanaf 15 februari operationeel zijn voor een testfase.

Het recentste nieuws

  • Zo 25/05 Pelt - KMV Neerpelt wint 2de dag op rij een Beker
  • Zo 25/05 Pelt - Eerste communie in Lille en 't Hent
  • Zo 25/05 Bocholt - Brigadier Jaak Vanherck † 25.05.1940
  • Zo 25/05 Hamont-Achel - Kleuterschool De Robbert en het schoolfeest
  • Zo 25/05 Pelt - De eerste communie in Overpelt
Zoekertjes
Aangeboden
Kantoor/praktijkruimte Serviesgoed Vijf eeuwen bouwgeschiedenis van de Keuken
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Geboortekaartjes Wandelen
Verloren
Wandelstok Gouden ringetje verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
Elektrische apparaten
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Vaccinatiecentrum Peer bijna klaar
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie