Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

‘Verzusteren’ tijdens de Nacht van de Zorg

Donderdag 6 september 2012
‘Verzusteren’ tijdens de Nacht van de Zorg
Op vrijdag 21 september wordt in de feesttent van St.-Oda opnieuw de ‘Nacht van de Zorg’ georganiseerd. Die wil alle mensen die in de zorg werken en al diegenen die de ‘zorg’ een warm hart toedragen, een mooie en gezellige avond bezorgen. Iedereen is welkom. ‘Overpelt is de zorggemeente bij uitstek. Meer dan 2000 mensen werken in de verschillende zorgcentra (het Mariaziekenhuis,  het dienstencentrum St.-Oda, het Revalidatie& MS-centrum, de Klimroos, het rusthuis, …). Tel daarbij de voorzieningen in de buurgemeenten en je komt tot een mooi geheel’, zegt Rudi Boonen, unitverantwoordelijke van St.-Oda.
Ook dit jaar hebben veel zorgcentra hun steun toegezegd. Sommige teams of afdelingen in zorgvoorzieningen zijn aan het bekokstoven hoe ze origineel en apart voor dag kunnen komen. De feesttent in de Kapelstraat zal aangekleed worden met enkele sfeervolle elementen en ook muzikaal komt iedereen aan zijn trekken.
De eventuele opbrengst zal integraal ten goede komen aan ‘Sense-city’, een gloednieuw therapiecentrum in St.-Oda dat volledig in eigen beheer (zonder tussenkomst van de overheid) gebouwd wordt met als doel de bewoners aangepaste (gericht op de zintuigen – lichaamsgebonden) activiteiten aan te bieden.
Meer info: Rudi Boonen, dienstencentrum St.-Oda, 011805870 of 0494 834 317 of vu2[!]oda.stijn.be. Voorverkoop: in alle deelnemende voorzieningen (zie www.nachtvandezorg.be)

Het recentste nieuws

  • Vr 9/05 Leopoldsburg - Tuinhier Leopoldsburg plant zaadjes bij De Immert
  • Vr 9/05 Lommel - Een prachtige ooievaar voor Mario's lens
  • Vr 9/05 Lommel - CC De Adelberg geeft kleur aan cultuurseizoen
  • Vr 9/05 Pelt - Een aangename verrassing
  • Vr 9/05 Bocholt - ‘Bompa, schrijf daar eens een opstel over!‘
Zoekertjes
Aangeboden
Kamerplant Licht Grijze Heren Jeans Broek Wandelschoenen maat 28 Neofitou handmade Greece 24 kt
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
St Bernardus Magnum (1,5 L) Bijverdienste gezocht in administra
Verloren
Gouden ringetje verloren Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Poesje Don Boscostraat Armbandje goudkleurig
Brommers en scooters
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » ‘Verzusteren’ tijdens de Nacht van de Zorg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie