Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Vier overvallen in Limburg

Woensdag 1 december 2021
In de loop van de voormiddag werden in Limburg drie apotheken overvallen door 4 daders, die in het zwart gekleed waren, meldt het parket Limburg. Ze gingen op agressieve wijze te werk waarbij minstens een mes en een wapen met lange loop werden gehanteerd. De daders maakten gebruik van twee voertuigen: een rode Ford Fiësta en een blauwe BMW 1. Ze zijn nog op de vlucht. 
De overvallen gebeurden in Hoeselt, Alken en Stevoort. In de drie gevallen werden er medicijnen en geld buitgemaakt.  Niemand werd gewond. Rond 10.30u was er ook een overval op een kapsalon in Tongeren, maar het is nog niet duidelijk of die aan de vier verdachten kan toegeschreven worden.
De politiezone LRH heeft op verzoek van het parket het onderzoek overgenomen. Parket en politie doen een oproep naar getuigen; ze kunnen contact opnemen op pz.lrh[!]police.belgium.eu.

Het recentste nieuws

  • Vr 9/05 Lommel - Otto, de geadopteerde zeehond van X plus
  • Vr 9/05 Lommel - Tussen Lommel en de Kaap
  • Vr 9/05 Pelt - William Boeva in Palethe
  • Vr 9/05 Hechtel-Eksel - Versterking voor KFC Eksel
  • Vr 9/05 Bocholt - Joren Truyen verlaat Bocholter VV
Zoekertjes
Aangeboden
Strijkpunt Nancy Hechtel ! Vakantieappartement Middelkerke Geschiedenis van een melkerij Sint- Onkruidbrander
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
St Bernardus Magnum (1,5 L) Bijverdienste gezocht in administra
Verloren
Gouden ringetje verloren Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
GSM en telecom
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Vier overvallen in Limburg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie