Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Vliegveldlaan zaterdag en zondag afgesloten

Dinsdag 12 september 2023
Op het grondgebied van Peer, Hechtel-Eksel, Pelt en Bocholt komen aan weerskanten vrijliggende fietspaden en verkeersveilige middengeleiders. Rioolbeheerder Fluvius legt gescheiden riolering aan. Vanaf zaterdagochtend 16 september 6 uur tot en met zondagavond 17 september is de Vliegveldlaan in Kleine-Brogel afgesloten tussen de Rietstraat en de Zavelstraat (Kaulille). De aannemer velt dan de bomen langs de laan, over een afstand van 3,6km. Zij maken plaats voor de vrijliggende fietspaden. Er is een omleiding voorzien.
De aannemer probeert de laan zo kort mogelijk afgesloten te houden, meldt de gemeente. Daarom legt hij de bomen aan de noordelijke kant van de rijweg en voert ze niet meteen af.
Omwille van de rooiwerken is de Vliegveldlaan afgesloten tussen de Rietstraat en de Zavelstraat (Kaulille). In beide richtingen is er een omleiding voorzien via de N748 > Zavelstraat/Torenstraat > N747. Op 23 en 24 september een reserveweekend voorzien voor deze werken, in geval van onvoorziene omstandigheden.
Vanaf zondagavond voert de aannemer de gevelde bomen af. Dan is éénrichtingsverkeer mogelijk van Kleine-Brogel naar Kaulille. Dat éénrichtingsverkeer blijft gelden tot de jaarwisseling 2024/2025, wanneer de fietspaden klaar zijn. Dan worden dus achtereenvolgens de bomen opgeruimd en afgevoerd en de bermen bouwrijp gemaakt. Zo is er ruimte voor de nutsmaatschappijen om hun leidingen voor elektriciteit, gas, telefonie & water te vernieuwen en te verplaatsen. Daarna, in het voorjaar van 2024 starten de effectieve riolerings- en infrastructuurwerken tot de jaarwisseling 2024/2025. In het voorjaar van 2024 starten ook de voorbereidende werken voor de 2de fase vanaf Kleine-Brogel richting Eksel.

Het recentste nieuws

  • Zo 25/05 Pelt - Sporting Pelt wint en krijgt het 'thuisvoordeel'
  • Zo 25/05 Peer - Nieuwe trainer voor KRC Peer B
  • Zo 25/05 Beringen - Vincent Warson weg bij KVK Beringen
  • Zo 25/05 Lommel - Vincent Bosmans schittert in Arenbergschouwburg
  • Zo 25/05 Lommel - Drie unieke verhalen door toneelgroep Nuit Blanche
Zoekertjes
Aangeboden
Kamerplant Fietsrek 6 fietsen Aquarel zonnebloemen in lijst Grijze roodstaartpapegaai
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Speciale Duvelglazen Wandelen
Verloren
Gouden ringetje verloren Wandelstok
Gevonden
Poesje Don Boscostraat Armbandje goudkleurig
Auto's en voertuigen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Vliegveldlaan zaterdag en zondag afgesloten
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie