Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Ziekenhuizen worden Noorderhart

Donderdag 25 juni 2020
Ziekenhuizen worden Noorderhart
Het Mariaziekenhuis en het Revalidatie & MS Centrum in Pelt slaan de handen in elkaar, dat is al even bekend. Beide ziekenhuizen liggen in vogelvlucht op slechts enkele kilometers van elkaar en werken al jaren samen, maar nu willen ze de krachten voluit bundelen. Vanmiddag werd de nieuwe naam van de ziekenhuisfusie - Noorderhart - onthuld tijdens een opening waar Peltenaar Stijn Meuris voor de gelegenheid de Peltse versie bracht van zijn bekende nummer ‘Ik hou van u’.
Ook werd een vlag met het nieuwe logo (foto) gehesen. Dat logo symboliseert een vogel en dat is niet toevallig, zegt de directie: het wijst op de zorgzaamheid en de deskundigheid, maar ook het samen thuiskomen. De vogel staat symbool voor het zorgende, als in ‘iemand onder je vleugels nemen’. Het kunstwerk “Onder de vleugels” van Olivier Strebelle in de ziekenhuishal was al een verwijzing naar deze zorgzaamheid. "Onder de beschermende vleugels van de zorgverleners zit je veilig tot je sterk genoeg bent om je eigen vleugels weer uit te slaan".
Noorderhart moet verwijzen naar de centrale locatie in Noord-Limburg en naar het warm hart voor de patiënten van beide instellingen - het kloppende zorghart van Noord-Limburg. (Foto Albert Loos) UPDATE Het ziekenhuis maakte dit filmpje van de plechtigheid.

Het recentste nieuws

  • Vr 8/08 Lommel - Pony's verzorgen en knuffelen op De Heuvelhoeve
  • Vr 8/08 Lommel - Therapeutisch knutselen bij Peter Meter vzw
  • Vr 8/08 Pelt - En toen klom de maan de berg op
  • Vr 8/08 Oudsbergen - Gruitrode B speelt gelijk tegen Boorsem B
  • Vr 8/08 Pelt - Pandoering voor Esperanza Pelt
Zoekertjes
Aangeboden
Massagetafel Sportief Versiering putring Steunwieltjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
10-rittenkaart Poetshulp
Verloren
Fietstas op de weg richting kattenb Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Sieraden en horloges
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Ziekenhuizen worden Noorderhart
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie