Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker

Donderdag 6 juni 2019
1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker - Beringen
Moe maar voldaan blikken David, Elke en Gerd terug op de 1000km voor Kom op tegen Kanker. Afgelopen weekend deden zij samen met Karen, Jimmy, Han en Erwin mee aan de fietshappening. Het Paalse team Velodroom1000 vaardigde dit jaar maar liefst 4 ploegen af, welke in totaal 4000 km en €20.000,- bij elkaar fietsten ten voordele van Kom op tegen Kanker. De 3 solrijders (Elke, Gerd en David) namen elk 1000 km voor hun rekening, terwijl de 4 dagrijders (Karen, Jimmy, Han en Erwin) elke 250 km afmaalden.
"De organisatie was alweer top, het parcours bij momenten vrij pittig en de sfeer binnen de pelotons scheerde hoge toppen. Hét topmoment van deze vierdaagse, was op zaterdag bij aankomst op het vliegveld van Schaffen in middagstad Diest", zegt David.
Elke en David mochten als 'thuisrijders' de kop van het peloton nemen waar ze door de menigte met belgerinkel en luid applaus werden verwelkomd. Diest werd meer dan verdiend bekroond met de titel van “langste erehaag” editie 2019. De 7 Velodroom-renners en rensters deden het voortreffelijk en vertoonden tijdens deze uithoudingsproef geen enkel moment van zwakte. Zodoende kwam iedereen ongeschonden en voldaan aan de meet in Mechelen, waar ze samen met de meer dan 1100 andere teams door een grote menigte werden opgewacht voor het afsluitende feest. Samen verzamelden alle teams maar liefst 5.700.000 EUR voor de 1000 km van Kom op tegen Kanker. Het geld gaat naar klinisch onderzoek dat een directe meerwaarde biedt voor de behandeling van de kankerpatiënt en waarvoor er onvoldoende interesse is bij de farmaceutische industrie.
1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 17/12 HInder bij De Lijn
  • Wo 17/12 Den tweede tijm
  • Wo 17/12 5 miljoen ton stedelijk afval ingezameld
  • Wo 17/12 Beringen - Kerstfeest Ferm Beverlo
  • Wo 17/12 Beringen - Ode aan de verwondering

Kalender Beringen

Woensdag
17
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Woensdag
17
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Woensdag
17
December

Kerstdiner

KerstdinerVandaag Op woensdag 17 december 2025 organiseren Platform B en Fedactio Limburg een warm en (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 1000km fietsen voor Kom op tegen Kanker
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie