Het dagcentrum van Vitas Corsala Koersel sloot gisteren de feestweek naar aanleiding van het 15-jarig bestaan feestelijk af met een leuke dansnamiddag. Het was een mooi week waarin het dagcentrum extra in de kijker werd gezet maar waar vooral getoond werd waarvoor Vitas Corsala staat.
Want 15 jaar dagcentrum dat is meer dan alleen een verjaardag. Dat zijn al 15 jaren vol ontmoetingen, verhalen, vriendschappen, plezier en ook zorg.
Dana Fripon, coördinator dagverzorging, was dat ook heel trots om zoveel mensen te verwelkomen afgelopen week.
Lange geschiedenis
De geschiedenis van Campus Corsala gaat natuurlijk al veel verder terug. Op 18 mei 1968 opende toen nog ‘rusthuis Corsala’ zijn deuren voor 36 bewoners. Doorheen de jaren is de campus verder gegroeid en veranderd. In 1994 kwamen er 40 assistenwoningen bij en het nieuwe woonzorgcentrum werd in gebruik genomen in 2010. En als kers op de taart kwam er ook een dagcentrum. Wie nog graag eens een kijkje neemt in het dagcentrum is altijd welkom voor een rondleiding. (Jean Beerten) Meer foto's op onze Facebook.