Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

200 kinderen leggen fietsexamen af

Zaterdag 26 mei 2018
200 kinderen leggen fietsexamen af - Beringen
Deze week gaf de lokale politie van Beringen/Ham/Tessenderlo opnieuw het startschot van het grote fietsexamen in Beringen. Meer dan 200 leerlingen uit het 6de leerjaar zullen in Beringen-Centrum een fietstraject afleggen waarbij ze getest worden op verkeersveilig gedrag. Op het traject worden 13 controlepunten voorzien, waar de politie-inspecteurs de leerlingen nauwkeurig zullen beoordelen en quoteren. Bij het begin van de proef worden alle fietsen en de uitrusting van de fietsers gecontroleerd. Op deze manier kunnen de deelnemers extra punten verdienen. ‘De aanwezigheid van fietsverlichting overdag is niet verplicht, evenmin als het dragen van een fluohesje of van een fietshelm. Gezien hun nut voor de verkeersveiligheid, levert de aanwezigheid ervan wel echter extra punten op’, verduidelijkt Joel De Smedt, het hoofd van de verkeersdienst. De zon die krijgen ze er deze week alvast gratis bij. Na afloop van het fietsexamen zullen alle geslaagde leerlingen een heus fietsdiploma ontvangen van de politie. De kinderen kregen op het parcours ook enkele proeven zoals slalommen of het rijden over een wipplank. Ook was er aandacht voor de problematiek van de dode hoek. Onze reporter volgde de kinderen van de Picardschool uit Stal. Bekijk de foto's op onze facebook.
200 kinderen leggen fietsexamen af200 kinderen leggen fietsexamen af200 kinderen leggen fietsexamen af200 kinderen leggen fietsexamen af
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 19/01 Slaapzakken voor daklozen
  • Ma 19/01 Beringen - Fons Vanderheyden overleden
  • Ma 19/01 Beringen - Jos Meelberghs overleden
  • Ma 19/01 Beringen - Stad gaat wijk Waterstraat opwaarderen
  • Ma 19/01 Beringen - Kop eraf voor MIJN leven – de musical

Kalender Beringen

Dinsdag
20
Januari

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Woensdag
21
Januari

Winterse vogelspotting

Winterse vogelspottingMorgen Het Grote Vogelweekend van Natuurpunt staat voor de deur! Op de voedertafels in de Vlaamse tuinen (…)
Woensdag
21
Januari

Art Lutgart: Alyssia Reale

Art Lutgart: Alyssia RealeMorgen Alyssia Reale onderzoekt in haar sculpturen hoe consumptieobjecten, vaak speelgoed uit de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Lederen vestje
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 200 kinderen leggen fietsexamen af
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie