Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

24u radio voor de lokale helden

Donderdag 14 mei 2020
24u radio voor de lokale helden - Beringen
Op vrijdag 5 juni vanaf 14u zal Radio Benelux 24u een speciaal programma uitzenden voor de mensen die afgelopen maanden zich ingezet hebben voor onze maatschappij in deze coronacrisis. De presentatie is in handen van Wim Wilms en Hans Put. Deze laatste kruipt hiervoor terug achter de micro van de Paalse lokale radio. Hans was immers één van de pioniers bij Radio Benelux en is nu actief als freelancer bij onder andere Radio 2 Limburg en de Internetgazet Beringen. Samen met Wim en Hans zullen nog een aantal andere ex-presentatoren van Benelux hun medewerking leveren. Gert Gommé (Sporza) en Luc Moons (TVL) hebben al toegezegd.
"Het is meer dan 20 jaar geleden dat ik nog achter de microfoon zat bij Radio Benelux. Ik kijk er wel naar uit om dit nog eens te doen. Ik heb fijne herinneringen aan Benelux en deze speciale uitzending wil ik graag ondersteunen", zegt Hans. "Het programma zal samen met mensen uit de zorgsector, brandweer, politie, politiek...gaan we 24u radio maken. Elke sector presenteert zijn eigen platenkeuze" zegt Marc Haeselaars, voorzitter van Radio Benelux.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 15/12 1 op 4 niet in orde met verlichting
  • Ma 15/12 Wijnproxy is het woord van de week
  • Ma 15/12 Beringen - Lieve Bamps overleden
  • Ma 15/12 Beringen - Zestien rijbewijzen ingetrokken
  • Ma 15/12 Beringen - Stad stelt haar meerjarenplan 2026–2031 voor

Kalender Beringen

Maandag
15
December

Sarah Zwaenepoel – Iedereen miljonair

Sarah Zwaenepoel – Iedereen miljonairVandaag In haar lezing deelt budgetexpert Sarah Zwaenepoel de 10 belangrijkste financiële lessen die ze (…)
Maandag
15
December

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Maandag
15
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Maandag
15
December

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Maandag
15
December

Digisessie: Fundels

Digisessie: FundelsVandaag Ben je op zoek naar een interactieve manier om je kinderen (meer) te laten lezen? Dan is (…)
Maandag
15
December

Expo August en Hans Put

Expo August en Hans PutVandaag Expo met werken van August Put en Hans Put en boekvoorstelling August Put in Casino van (…)
Maandag
15
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit (…)
Maandag
15
December

Mantelzorgcafé

MantelzorgcaféVandaag Zorgen met de mantel van talent I.s.m. Beringen Talentenstad en Het Blauw Huis (…)
Maandag
15
December

Film: 'Eagles of the Republic'

Film: 'Eagles of the Republic'Vandaag Acteur George Fahmy denkt het allemaal mooi voor elkaar te hebben: hij is (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Kerstboom Triumph Forest Frosted Bl
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 24u radio voor de lokale helden
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie