Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

39 Beringse bedrijven in Limburgse Top 500

Zaterdag 19 september 2020
39 Beringse bedrijven in Limburgse Top 500 - Beringen
VKW Limburg presenteerde de nieuwe TOP 500 van het Limburgse bedrijfsleven, waarin de meest recente bedrijfsresultaten van de 500 grootste ondernemingen in Limburg zijn opgenomen. En die resultaten heeft VKW Limburg zoals steeds verwerkt in een uitgebreide analyse. Hieruit blijkt dat 2019 een goed jaar was voor de Limburgse economie, met groei op vele vlakken en in het bijzonder qua rendement. Met de sterk gewijzigde actualiteit in 2020 door de coronacrisis zijn deze resultaten voor het afgelopen (boek)jaar een waardevolle ‘gezondheidsmeting’ vooraf om de weerbaarheid van onze bedrijven te kunnen inschatten. Daarnaast zal deze analyse ook als referentiepunt onmisbaar zijn om de impact van de crisis (achteraf) te kunnen opmeten.
Beringen is als industriestad met 39 bedrijven goed vertegenwoordigd in die Top 500. Op 4 in de Top 500 staat Mobis Parts Europe, op 42 staat Euro Shoe Group, op 45 Borealis, op 56 Stellar NV (Poetsbureau), op 72 Covetrus, op 74 Golazo en op 87 Arcomet Services.
Marc Meylaers, voorzitter VKW Limburg: “2019 was een goed jaar. Een jaar van groei voor de Limburgse economie, zowel qua omzet als tewerkstelling. En, erg belangrijk voor onze ondernemingen, met een verbeterd rendement. Zowel de nettowinsten als de marges gingen, na enkele jaren bergaf te gaan, eindelijk terug in stijgende lijn. Maar vandaag in 2020 is de situatie helaas al helemaal anders. Corona heeft onze economie en onze samenleving flink dooreengeschud. Voor vele bedrijven liggen de kaarten nu helemaal anders. Ondernemers zijn ondernemend en spelen hier uiteraard goed op in, in die mate dat men kán uiteraard. Want dit is sterk afhankelijk van de sector waarin men actief is en de wendbaarheid en de gezondheid van het bedrijf in kwestie. Wij hebben in onze analyse daarom wat dieper gegraven en ook de gemiddelde solvabiliteit, liquiditeit en schuldgraad van de Top 500 bedrijven onderzocht. Positief is zeker dat hieruit blijkt dat onze Limburgse ondernemingen relatief sterk in hun schoenen staan. Ze zijn sterk gefinancierd met eigen vermogen en hebben weinig schulden gemaakt om te kunnen groeien. Dit wijst op een zekere voorzichtigheid in ons ondernemerslandschap. In tijden van economische hoogconjunctuur had dit optimaler gekund, om te groeien. Maar in tijden van crisis mogen we ons gelukkig prijzen met het stevige fundament waarover we nu beschikken.”
Recentste nieuws Beringen
  • Do 19/03 Herken jij het spreekwoord? (8)
  • Do 19/03 Beringen - Muziek en receptie Okra Paal
  • Do 19/03 Samenwerking goed voor extra jobs
  • Do 19/03 Beringen - Lezing over goed zien
  • Do 19/03 43,8 % gebruikt nooit openbaar vervoer

Kalender Beringen

Donderdag
19
Maart

Pauline Stephan & Fatjona Maliqi

Pauline Stephan & Fatjona MaliqiVandaag Pauline Stephan, celliste, en Fatjona Maliqi, pianiste, ontmoetten elkaar in 2015 tijdens hun (…)
Donderdag
19
Maart

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Vrijdag
20
Maart

Brihang: Cut op de set

Brihang: Cut op de setMorgen Na een rollercoaster die nu al meer dan twee jaar duurt, zoekt de grootmeester van het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Te koop grote weide Vintage Tafel en zes stoelen.
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 39 Beringse bedrijven in Limburgse Top 500
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie