Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Vijf rijbewijzen ingetrokken

Maandag 17 december 2018
Vijf rijbewijzen ingetrokken - Beringen
De lokale politie van Beringen/Ham/Tessenderlo organiseerde vorige week gedurende 2 dagen een bijzondere nachtelijke actie tegen snelheidsduivels. Hierbij vonden diverse extra snelheidscontroles plaats op het grondgebied: op de Kasteletsingel, de Koerselsesteenweg, Molendijk, de Paalsesteenweg, de Albert I-laan en de Koolmijnlaan. In totaal werden er 2.388 voertuigen gecontroleerd: 202 bestuurders reden té snel en kunnen een boete in de brievenbus verwachten. De Paalsesteenweg spande hierbij de kroon met maar liefst 1 op 4 bestuurders die té snel reden. Ter hoogte van de Kasteletsingel werden er 4 racers uit het verkeer gehaald. Zij haalden snelheden tot 150 km/uur daar waar 90 km/uur toegelaten is. Op de Koolmijnlaan werden 2 snelheidsduivels betrapt die binnen de bebouwde kom snelheden tot 120 km/uur haalden. Er werden ook nog enkele boetes uitgeschreven voor onaangepast rijgedrag, het niet dragen van de veiligheidsgordel, sturen mits het verval van het recht tot sturen en het rijden onder invloed van alcohol en verdovende middelen. In totaal werd het rijbewijs van 5 bestuurders onmiddellijk ingetrokken.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Pieter Vanhoudtstraat is fietszone
  • Wo 11/03 Taalvoutjes
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Auto , aangepast voor rolstoel verv Cd's naar keuze
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Vijf rijbewijzen ingetrokken
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie