Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

50 jaar huwelijk voor Pierre en Wilma uit Beverlo

Zondag 5 juni 2022
50 jaar huwelijk voor Pierre en Wilma uit Beverlo - Beringen
Op 25 mei 1972 trouwden voor de ambtenaar van de burgerlijke stand van Overpelt, Smeets Pierre geboren te Wijchmaal, op 7 januari 1952 en Camps Wilma, geboren te Ophasselt op 16 februari 1954. Gisteren werden ze in het stadhuis in de bloemetjes gezet door schepen Patrick Witters, raadslid Stijn Truyens en Louis Tielens. Gefeest werd er toen in de feestzaal ‘De Kring’, Het was een plezant feest dat tot in de vroege ochtend had geduurd. Daarna konden Pierre en Wilma zich eindelijk begeven naar Wijchmaal waar ze hun eerste huwelijksnacht doorbrachten en hun wittebroodsweken begonnen. Wilma groeide op in Overpelt. De ouders van Wilma hadden ook het geluk hun gouden bruiloft te kunnen vieren. Pierre groeide op in Wijchmaal. De ouders van Pierre hebben hun gouden, diamanten en briljanten bruiloft mogen vieren. Pierre volgde school tot zijn 19 jaar. Na zijn studies begon hij als onderhoudstechnieker. Enige tijd later keek Pierre uit naar een andere job en werd hij uitbater van een benzinestation. Zijn loopbaan beëindigde hij als magazijnier. Wilma volgde school tot haar 14de jaar. Vanaf dan werd ze fabrieksarbeidster. En vervolgens winkelbediende. De verliefdheid sloeg toe bij Pierre en Wilma in de frituur in Wijchmaal. Drie jaar hebben ze met elkaar verkeerd. Het is nooit tussen hen uit geweest. Nu profiteren de jubilarissen van het leven. Op vakantie gaan doen ze graag. Maken regelmatig fietstochtjes. Hun brievenbus staat al jaren in de Wystekkensraat te Beverlo. De jubilarissen werden tijdens hun huwelijksjaren de trotse ouders van twee dochters. Nancy en Tamara en drie kleinkinderen Ruben, Hannelore en Caelan. Proficiat van heel de redactie van Internetgazet Beringen en nog vele gezonde jaren. (Jean Beerten)
50 jaar huwelijk voor Pierre en Wilma uit Beverlo50 jaar huwelijk voor Pierre en Wilma uit Beverlo50 jaar huwelijk voor Pierre en Wilma uit Beverlo
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Aanbeeld 40 kg Lederen vestje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 50 jaar huwelijk voor Pierre en Wilma uit Beverlo
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie