Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

50 jaar huwelijk voor Roger en Renilda

Zondag 18 juli 2021
50 jaar huwelijk voor Roger en Renilda - Beringen
Roger Vanzeir, geboren in Paal op 16april 1952 en Renilda Smolders, geboren te Hasselt op 25 juli 1953 vierden hun gouden bruiloft. In OC De Buiting werden ze ontvangen door schepen An Moons. Roger groeide op te Paal en volgde school tot zijn vijftiende. Nadien is hij begonnen als stukadoor. Dit werk deed hij een tiental jaren. Vanaf dan trok hij zijn blauwe ‘kiel’ aan en daalde af in de steenkoolmijn van Beringen. In 1992 ging Roger met pensioen. Renilda groeide op in Beringen-mijn. Renilda heeft tot haar vijftiende school gevolgd. Daarna begon ze als fabrieksarbeidster in een parfumfabriek in Duitsland. Ongeveer een tweetal jaren later begon ze dichter bij huis, bij GOM, een schoonmaakbedrijf in Lummen. Op 63-jarige leeftijd ging ze met pensioen. Roger en Renilda hebben elkaar leren kennen in het café ‘Welkom in Paal. Nu krijgen de jubilarissen hun tijd goed om. Roger en Renilda gaan al jaren in de maand december met vakantie naar Tenerife. Ze genieten er elke keer met volle teugen van. Roger en Renilda halen regelmatig de fietsen van stal. De jubilarissen fietsen dan maximum een 50-tal kilometers. Een café komen ze allicht tegen op hun parcours. Ze werden trotse ouders van één zoon: Gerry en grootouders van vier kleinkinderen: Jellina, Jelle, Lenny en Gitte. Gerry woont samen met Orfee Jamar. Internetgazet wenst het gouden echtpaar proficiat en nog vele jaren in goede gezondheid. (Jean Beerten)
50 jaar huwelijk voor Roger en Renilda50 jaar huwelijk voor Roger en Renilda50 jaar huwelijk voor Roger en Renilda
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Essenhouten salontafel
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 50 jaar huwelijk voor Roger en Renilda
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie