Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

52 personen meer overleden dan vorig jaar

Dinsdag 29 december 2020
52 personen meer overleden dan vorig jaar - Beringen
Het afgelopen jaar waren er (tot gisteren) in Beringen 399 sterftegevallen. Dat zijn er 52 meer dan vorig jaar en 25 meer dan in 2018. (2015: 355 overlijdens, 2016: 353 overlijdens, 2017: 357 overlijdens) In de nationale statistieken zien we volgende gegevens: De maandelijkse sterftecijfers vertoonden een duidelijke stijging van het aantal overlijdens tijdens de maanden maart en april van 2020. In april werd een piek bereikt met 8.388 overlijdens. In mei en juni was er sprake van een daling, gevolgd door een stijging in juli en augustus. In september daalden de sterftecijfers opnieuw, maar in oktober en november was er weer sprake van een duidelijke stijging van het aantal overlijdens. In november werden er 6.884 overlijdens geteld. Het gaat om voorlopige cijfers over het totaal aantal overlijdens voor alle doodsoorzaken samen, niet enkel overlijdens als gevolg van Covid-19. Het aantal overlijdens lag in april 2020 veel hoger dan het aantal overlijdens dat normaal voor die maand kan worden verwacht (5.436). Dat wijst op oversterfte. Het verwachte aantal overlijdens is gebaseerd op de gemiddelde sterfte per maand in de jaren 2015-2019, met een aanpassing voor de bevolkingsgroei en wijzigingen in samenstelling van de bevolking naar leeftijd en geslacht. In juni en juli 2020 waren er minder overlijdens dan verwacht. In augustus lag het aantal overlijdens, waarschijnlijk mede door de hittegolf in die maand, 13% hoger dan het verwachte aantal. In september waren er minder overlijdens dan verwacht, terwijl er in oktober opnieuw iets meer waren dan verwacht. In november lag het waargenomen aantal overlijdens 30% hoger dan wat er voor die maand verwacht werd.
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 16/01 Beringen - Arbeider gewond bij gaslek
  • Vr 16/01 Beringen - Petra Vuegen overleden
  • Vr 16/01 Beringen - Jeanne Nulens overleden
  • Vr 16/01 Weer recordjaar voor speedpedelecs
  • Vr 16/01 Beringen - Chrysostomos afgelast na vandalisme

Kalender Beringen

Vrijdag
16
Januari

Tot de dood ons scheidt

Tot de dood ons scheidtVandaag Met TOT DE DOOD ONS SCHEIDT wordt de lijn van POUPEHAN doorgetrokken. Heerlijke humor in een frisse (…)
Vrijdag
16
Januari

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
16
Januari

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Geannuleeerd wegens sluiting Kringloopwinkel op 16 januari!
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Overgordijnen Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 52 personen meer overleden dan vorig jaar
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie