Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Afscheid van Sinte-Lutgart

Zaterdag 25 februari 2017
Afscheid van Sinte-Lutgart - Beringen
Vandaag komen we nog uitgebreid terug op de toch wel historische dag voor Beringen. De drie middelbare scholen hebben het centrum verlaten voor een nieuwe scholencampus. Elke school vierde dat gisteren op een speciale manier.
"Een laatste dag in een schoolgebouw, dat maak je niet alle dagen mee. Maar de leerlingen van Bovenbouw Sinte-Lutgart te Beringen deelden deze unieke gebeurtenis op 24 februari met de leerkrachten en opvoeders. De hele dag stonden er activiteiten gepland om afscheid te nemen van “hun school”. In de voormiddag droegen de leerlingen hun steentje bij aan de grote verhuis. De stoet leerlingen en leerkrachten trok door de straten van Beringen naar de Scholencampus. Elk naar een lokaal, op weg naar een nieuw verhaal. Ook in de namiddag konden de leerlingen op een leuke planning rekenen. Eerst en vooral werden de verschillende klassen gevierd voor hun inzet voor de Solidariteitsweek. Ze verkochten een week lang lekkers tijdens de middagpauze. Hun inzet zorgde voor een erg mooi bedrag, dat geschonken zal worden aan Burkina Faso ter ondersteuning van de plaatselijke boeren. Daarna werd er even gemijmerd over de tijd die ze op hun oude school beleefden, maar ook aan hun hoop en wensen voor de toekomst werd aandacht besteed. Ze schreven de belangrijkste boodschap van hun gesprek op een kaartje en lieten die hoop voor de nieuwe campus met ballonnen de lucht in. Maar de leerlingen van de bovenbouw kunnen ook feesten! Tijdens een vrij podium lieten ze zich van hun meest talentvolle kant zien. Onder luid applaus werd er gezongen en gedanst. Na een woordje van de directeur telden alle aanwezigen samen af naar het laatste belsignaal. De confetti vloog de lucht in… klaar voor de krokusvakantie… en daarna? Een nieuw begin, allemaal samen", vertelt overkoepeld directeur Ludo Elsen.
Afscheid van Sinte-LutgartAfscheid van Sinte-LutgartAfscheid van Sinte-LutgartAfscheid van Sinte-Lutgart
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Eiken buffet Vintage stoelen tafel. Essenhouten salontafel
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Afscheid van Sinte-Lutgart
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie