Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Be-MINE Blues: Zwoel en gezellig

Zondag 11 juni 2023
Be-MINE Blues: Zwoel en gezellig - Beringen
Be-MINE Blues mag zich alvast het predicaat van gezelligste en minst pretentieuze festival van heel de zomer toeëigenen. Op het Marktplein van Zolder mocht het niet alleen de verhoopte 1200 bezoekers verwelkomen. Alle bezoekers worden ook een beetje als VIP behandeld: een meer dan schappelijke toegangsprijs, geen anti-terreurcontroles op rugzakken, dranken geserveerd in glazen pinten, ja zelfs zonder waarborg, zitplaatsen en tenten verspreid over heel het Marktplein, gratis toiletten, ... de organisatoren krijgen er op hun beurt een dankbaar en respectvol publiek voor terug. In alle objectiviteiten, de gemiddelde leeftijd ligt behoorlijk hoog, maar heeft niet iedereen recht op muziek, cultuur en fun? De Belgische bluesaffiche stelde dan ook niet teleur. Lapwing Trail, Bourbon Street en Red Red hadden de op het eerste zicht ondankbare taak om een overhitte namiddag met een relatief beperkt publiek tot leven te brengen, maar ze kweten zich met brio van hun taak en konden daarvoor op het respect van de aanwezigen rekenen. De Travellin' Blue Kings zetten dan de vlam helemaal in de pan om de ondertussen druk bijgewoonde avond in te luiden. Omdat op hetzelfde moment een steenworp verder Kommil Foo voor een volle Muzeschouwburg speelde, moest het even wat rustiger op het podium. Maar Guy Verlinde en Steven Troch grepen hun kans met beide handen: zang, gitaar en mondharmonica. Ze pakten het Marktplein gewoon in en mogen zich met recht en rede tot dé revelatie van be-MINE Blues 2023 uitroepen. En dan was er nog the top of the bill: Boogie Beasts, momenteel hot in de Belgische bluesscene. Ze bevestigden hun reputatie, brachten een stevige set maar waren vooraf al voldoende tot hype opgeklopt zodat het verrassingselement ontbrak. Balans van de zesde editie van be-Mine Blues: buiten een actualisering van de naam van het festival, moet deze formule gekoesterd worden, want ze is uniek. (Dirk Reynders - foto's Stephan Volders) Een uitgebreid fotoverslag staat op onze Facebookpagina. 
Be-MINE Blues: Zwoel en gezelligBe-MINE Blues: Zwoel en gezelligBe-MINE Blues: Zwoel en gezelligBe-MINE Blues: Zwoel en gezellig
Be-MINE Blues: Zwoel en gezelligBe-MINE Blues: Zwoel en gezelligBe-MINE Blues: Zwoel en gezelligBe-MINE Blues: Zwoel en gezellig
Recentste nieuws Beringen
  • Za 10/01 Beringen - Stichtingsvergadering Beringen FC
  • Za 10/01 Beringen - Eerste medailles uitgereikt
  • Za 10/01 18 procent Limburgers laaggeletterd
  • Za 10/01 Beringen - Winters weekend
  • Za 10/01 Tien procent hernieuwbare energie

Kalender Beringen

Zaterdag
10
Januari

Art Lutgart: Roger Steegmans

Art Lutgart: Roger SteegmansVandaag Brandschilderen op glas: 3 - 25 januari 2026. Roger Steegmans toont een selectie van zijn prachtige (…)
Zaterdag
10
Januari

Art Lutgart: Alyssia Reale

Art Lutgart: Alyssia RealeVandaag Alyssia Reale onderzoekt in haar sculpturen hoe consumptieobjecten, vaak speelgoed uit de (…)
Zaterdag
10
Januari

3D in het CC: OPROEP

3D in het CC: OPROEPVandaag Ben je beeldend kunstenaar van Beringen en wil je jouw werk tentoonstellen in de inkomhal (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Be-MINE Blues: Zwoel en gezellig
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie