Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Beringen investerteert te weinig in wegen

Dinsdag 24 februari 2015
Beringen investerteert te weinig in wegen - Beringen
De Confederatie Bouw Limburg heeft, samen met Voka – KvK Limburg, een analyse gemaakt van de investeringsprognoses van de Limburgse gemeenten. Daaruit blijkt dat de gemeentelijke investeringen dalen van 493 miljoen euro in 2014 tot amper 100 miljoen euro in 2019. Vooral wegen- en infrastructuurbedrijven zijn daarvan het slachtoffer.
Voor Beringen zouden de investeringen dalen van 18.9 miljoen afgelopen naar 10.5 miljoen dit jaar met een dieptepunt van 8.4 miljoen in 2019. Dat is een daling met meer dan de helft.
Om deze zorgwekkende dynamiek om te buigen, doen Confederatie Bouw Limburg en Voka – KvK Limburg een aantal concrete voorstellen. Ten eerste dient de Vlaamse Regering haar investeringsbudget in mobiliteit en infrastructuur te handhaven op 700 miljoen euro per jaar. Ten tweede zijn er dringend initiatieven nodig om gedeelde dossiers te deblokkeren. Veel wegen- en rioleringswerken bevatten immers een aandeel voor de gemeente én een aandeel voor Vlaanderen. Ten derde moeten de inkomsten van het rekeningrijden voor vrachtwagens exclusief naar wegenwerken gaan.  Tenslotte moet de Vlaamse Regering de gemeenten opnieuw aanzetten tot investeren.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Essenhouten salontafel Fiets Batavus
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Beringen investerteert te weinig in wegen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie