Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Beringse Turken krijgen anonieme brief: verhuis!

Donderdag 15 september 2016
Beringse Turken krijgen anonieme brief: verhuis! - Beringen
Verschillende Beringenaren met Turkse roots kregen een brief met een tekst waarop gevraagd wordt om te verhuizen. De tekst in de brief circuleerde al langer op sociale media. De bewuste brief werd geschreven naar aanleiding van de poging tot staatsgreep en roept de Turken in België op om terug naar Turkije te keren. De brief is volgens De Morgen geschreven door een man uit Sint-Truiden. Hij is wel de auteur van de tekst maar hij heeft niets te maken met de brieven die nu verstuurd werden met zijn tekst.
"Wees dan consequent en eerlijk en verhuis naar Turkije, naar het Turkije van Erdogan en naar alles waarvoor deze man staat. Het moet frustrerend zijn om in een land zoals België te wonen waar er geen president-dictator is die langzaam maar zeker alle individuele vrijheden van zijn burgers inperkt. Het moet frustrerend zijn om in een vrij land zoals België te wonen", lezen we in de tekst.
Ondertussen regent het reacties op sociale media over de brief.
Meral Özcan uit Beringen
reageerde met een gepaste brief op haar Facebookpagina. "U zegt op het einde van de brief, ga daar waar jullie hart ligt. Mijn antwoord op uw verzoek is 'het hart van Limburg'. Mijn hart ligt hier in het warme Limburg. Limburg waar iedereen welkom is".
Recentste nieuws Beringen
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden
  • Do 18/12 Beringen - Moslims en christenen vieren samen kerst
  • Do 18/12 Beringen - Vrachtwagen in brand gestoken

Kalender Beringen

Donderdag
18
December

Ode aan de verwondering

Ode aan de verwonderingVandaag Caroline Pauwels schreef een prachtige ode aan de verwondering. Een pleidooi om je zintuigen open (…)
Donderdag
18
December

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Donderdag
18
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Beringse Turken krijgen anonieme brief: verhuis!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie