Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Bestek voor nieuw stadhuis goedgekeurd

Dinsdag 12 januari 2016
Gemeenteraad
Bestek voor nieuw stadhuis goedgekeurd - Beringen
De gemeenteraad heeft een PPS-bestek goedgekeurd voor het ontwerp en de bouw van een nieuw stedelijk administratief centrum op de site van het college van Beringen. Jan Vanhamel (Open Vld) was tevreden over de plannen en het opgemaakte bestek maar pleit ook voor een ruimte voor de culturele verenigingen en een jeugdhuis. „Er komen zeker 1000 nieuwe inwoners naar Beringen centrum. Dus we moeten zeker ruimte creëren voor socio-culturele verenigingen. Ik wil het voorbeeld van de harmonie van Beringen aanhalen. Die vieren in 2018 hun 190ste verjaardag maar ik vrees dat ze geen lokaal meer gaan hebben voor hun archief of voor hun repetities”, zei hij. Ook gemeenteraadslid Tijs Lemmens (N-VA) zat op dezelfde golflengte „Misschien even denken aan een jeugdhuis en ruimte voor Beringse verenigingen op de site van St.-Lutgard”, zei Tijs. Hij merkte nog op dat het behouden van de bomen van het college niet meer weerhouden werd in het bestek. Burgemeester Webers repliceerde dat men de bomen zeker wil behouden in het concept. „Het jeugdhuis is een terechte opmerking maar de vraag moet komen vanuit de jeugd zelf en die is er nog niet. Schepen Dave Schops werkt trouwens aan een plan voor de Beringse jeugdhuizen. Ook de nood voor de socio-culturele verenigingen gaan we zeker in acht nemen”, aldus Webers.
Nieuwere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 12/03/'26Lommel - Discussie over toeristenbelasting in Lommel
  • 12/03/'26Pelt - Fietspad achter Heuf tijdelijk afgesloten
  • 11/03/'26Lommel - Discussie over livestream van spreekrecht
Oudere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 12/01/'16 Beringen - Drie nieuwe gemeenteraadsleden
  • 12/01/'16 Beringen - 2 miljoen euro voor wegenwerken
  • 17/12/'15 Beringen - Zeven woningen voor het Paalse zandplein

Kalender Beringen

Maandag
16
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
16
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
16
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
16
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
16
Maart

Roxy Filmclub: 'No Other Choice'

Roxy Filmclub: 'No Other Choice'Vandaag Een voormalig medewerker van een papierbedrijf neemt zijn toevlucht tot geweld en besluit (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Bruine lederen jas.
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Bestek voor nieuw stadhuis goedgekeurd
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie