Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Brouwland leert Fransen bier brouwen

Dinsdag 15 september 2020
Brouwland leert Fransen bier brouwen - Beringen
Brouwland, Europees marktleider in thuisbrouwmaterialen, haalt een groot order binnen van een van de grootste supermarktketens van Frankrijk. Dat dit order tot stand kwam in tijden van corona is niet toevallig; de staycation werd voor veel mensen namelijk een brewcation. In eerste instantie worden in meer dan 200 winkels binnenkort twee soorten bierbrouwkits verkocht. Om dit project te realiseren, sloegen Brouwland en Bewel de handen in elkaar. Na vier weken hard labeur, komen deze week de eerste tien trucks de pakketten ophalen. Binnenkort kan je dus in Frankrijk je eigen alles-in-één brouwpakket kopen terwijl je boodschappen aan het doen bent. Je zou kunnen zeggen dat Frankrijk ons leerde wijn maken, maar dat Brouwland de Fransen leert bier brouwen.
Brouwland in Beverlo is een tweedegeneratiebedrijf met ongeveer 75 medewerkers dat in zijn 48-jarig bestaan een mooi groeiparcours heeft afgelegd; dit jaar wordt een groei verwacht van 20 à 30%. Als Europees marktleider heeft Brouwland een sterke reputatie opgebouwd als de meest gespecialiseerde leverancier in Europa van hoogwaardige ingrediënten en professionele uitrusting voor het zelf maken van bier, wijn, likeur en zuivel. Zowel voor hobbymatig als voor professioneel gebruik.
Brouwland draagt ook verantwoord en duurzaam ondernemen sinds jaar en dag hoog in het vaandel. Ze engageerden zich voor het Voka Charter Duurzaam Ondernemen; zo wordt in de energiebehoefte voorzien door groene stroom, zonnepanelen en warmtepompen. Bovendien is er al jarenlang elke dag een Bewel-team bij Brouwland in Beverlo in de weer om diverse magazijn- en productiewerkzaamheden uit te voeren. Voor een bestelling van deze grootorde waren echter heel wat meer helpende handen nodig en werd de hulp ingeroepen van de Bewel-faciliteiten in Tessenderlo. Dankzij de goede samenwerking tussen beide bedrijven was het mogelijk om snel te schakelen en de bestelling op tijd klaar te krijgen. Onder leiding van Brouwland-projectleider Jorina van Kerckhoven en Bewel-teamleader Dimitry Geuens werd het hele project in goede banen geleid.
Een succesvolle en langdurige samenwerking
“Dit is niet alleen een uniek project voor Brouwland, maar ook voor Bewel”, vertelt Dimitry. “Zowel kwantiteit als kwaliteit was bij deze opdracht heel belangrijk. Naast de bijna 150 gevulde pallets die de klant bestelde, had ze ook zeer specifieke richtlijnen voor verpakkingen. Van de palletstapeling tot de sticker op de kit. Met een team van een twintigtal mensen haalden we de opgelegde deadline netjes en verzonden de kits volgens alle vereisten.” Het wederzijds opgebouwde vertrouwen lag zeker mee aan de basis van deze succesvolle samenwerking. “Ik kan alleen maar zeggen dat alles goed is verlopen”, gaat Jorina verder. “Ik kreeg de mogelijkheid om dagelijks mee te coördineren op de werkvloer van Bewel, waardoor we steeds kort op de bal konden spelen. Nu de eerste grote bestelling achter de rug is, kunnen we ons voorbereiden op de stockopvolging en het preventief klaarmaken van extra kits. Deze samenwerking is dus zeker nog niet afgelopen.”
Recentste nieuws Beringen
  • Di 13/01 Beringen - Zolderlingen: nieuw sociaal-artistiek theater
  • Di 13/01 Helft van de pendelaars gebruikt de fiets
  • Di 13/01 Beringen - Marktkramer Marc Baeten in de bloemen gezet
  • Di 13/01 Beringen - Nieuwjaarsreceptie fanfare Onder Ons
  • Di 13/01 Beringen - Lezing Rudi Vranckx

Kalender Beringen

Dinsdag
13
Januari

Digisessie: De voordelen van Doccle

Digisessie: De voordelen van DoccleVandaag Doccle bewaart al je belangrijke documenten zoals facturen, contracten, doktersbriefjes op één (…)
Dinsdag
13
Januari

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Woensdag
14
Januari

Nieuwjaarsdrink Femma Koersel

Nieuwjaarsdrink Femma KoerselMorgen Zin in een Nieuwjaarsdrink ? Femma Koersel nodigt ge uit! Breng je vriendin, zus, moeder, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Te koop grote weide
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Trouwring verloren bij schaatsbaan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Brouwland leert Fransen bier brouwen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie