Op dinsdag 10 maart heeft aqauriumclub De Zilverhaai Beringen een bijzondere spreker te gast.
Wilfried Van der Elst, ex-visverzorger in de Antwerpse Zoo, komt de vergadering in maart opluisteren met:
Camerafishing. “Velen hebben wel al mijn filmpjes gezien op facebook of YouTube. Altijd over visjes in onze wateren of een beetje verder weg. Over zoetwatervissen zie je sowieso te weinig. Hoogstens de zalmtrek". Dan ga ik ze zelf maken, dacht Wilfried.
"Makkelijker gezegd dan gedaan. Ondertussen zijn er ook GoPro camera’s die voor een goede prijs perfect werk leveren. Maar dan moest je nog stabiel beeld krijgen, liefst met vis erbij. En dat was een weg met veel vallen (letterlijk) en opstaan en voortdurend je methoden verbeteren. Alles moet dan ook nog gemonteerd worden natuurlijk.”
In deze lezing krijg je de allerbeste filmpjes te zien en gemonteerd met aangepaste muziek. Ook wordt er meer informatie gegeven over de vissen en de plaats waar gefilmd werd. Het onderwaterleven zal je getoond worden zoals nog nooit is gebeurd. Afspraak dinsdag 10 maart in OC Cor Koersel om 19u30.