Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

CD&V bezorgd over rellen in Beringen

Maandag 18 juli 2016
CD&V bezorgd over rellen in Beringen - Beringen
Vandaag vergaderde het politiek bestuur van CD&V. Op de agenda stonden de gebeurtenissen in Turkije. Voorzitter Wouter Beke geeft deze boodschap mee: "De situatie in Turkije is zorgwekkend. Een militaire staatsgreep kan nooit het antwoord zijn, maar de reactie die we vandaag zien van de Turkse regering is heel verontrustend. Het invoeren van de doodstraf is onverenigbaar met de Europese waarden. Als het land hiermee doorzet, kan dit niet anders dan ernstige gevolgen hebben voor de relatie tussen Europa en Turkije. Wij vragen aan de EU om hierin duidelijk stelling in te nemen", luidt de verklaring.
"Eveneens verontrustend zijn de reacties in België de afgelopen dagen. Mensen die hier geboren en getogen zijn, moeten hier hun toekomst opbouwen. En niet de problemen uit Turkije importeren. Wij lossen onze problemen op met dialoog en discussie, niet met geweld. Het is onaanvaardbaar dat mensen vandaag hier bescherming moeten krijgen, omwille van zaken die gebeurd zijn in Turkije. Wij rekenen op de veiligheidsdiensten om kordaat en streng op te treden", aldus de partijvoorzitter.
Ook Thomas Vints van CD&V Beringen reageert op Twitter. "Degoutant dat Turken in Beringen moeten onderduiken voor landgenoten voor feiten die zich in Turkije hebben voorgedaan. Ongelooflijk dat binnenlandse politiek van Turkije geëxporteerd wordt naar ons land en onze gemeente. Niet de juiste weg!'.
Recentste nieuws Beringen
  • Di 23/12 Beringen - Dode bij brand in Schaffen
  • Di 23/12 Aan dhr. Johan Hendrik van Dale
  • Di 23/12 Eén op tien gezinnen feest niet
  • Di 23/12 2 op 5 heeft geen digitale vaardigheden
  • Di 23/12 Beringen - Kersttoneel 't Klavertje Koersel

Kalender Beringen

Dinsdag
23
December

OZI, Het Grote Jungle Avontuur

OZI, Het Grote Jungle AvontuurVandaag De nieuwsgierige orang-oetan Ozi leeft hoog in het regenwoud en deelt haar avonturen als (…)
Dinsdag
23
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van (…)
Woensdag
24
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeMorgen Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Solomio deken wol Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » CD&V bezorgd over rellen in Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie