Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Chris stapt dodentocht voor goed doel

Vrijdag 3 augustus 2018
Chris stapt dodentocht voor goed doel - Beringen
Chris Vansteenbeeck uit Beringen zal volgende week zaterdag 10 augustus voor de tweede keer deelnemen aan de befaamde Dodentocht in Bornem. Hij stapt mee met de goededoelstappers om geld in te zamelen. Dit jaar wordt gestapt voor To walk again, de bekende organisatie van Marc Herremans. Maar waarom wil iemand 100km wandelen?
"Het is begonnen als een éénmalige uitdaging. Ik ben een keertje gaan supporteren voor een vriendin. De sfeer in en rond Bornem tijdens de Dodentocht is enorm. Toen dacht ik al: dit wil ook wel eens doen", zegt Chris.
En zo kwam de Dodentocht op zijn bucketlist. "Ik ben langzaam begonnen. Eerst 5km stappen en dan opbouwen. Ook heb ik veel gezocht naar het juiste materiaal zoals schoenen, sokken, jassen en broeken. Ook voeding is belangrijk. Onze maag en darmen verteren niet alles tijdens een zware inspanning. Dus daar heb ik ook wel informatie rond opgezocht en opgevraagd bij andere deelnemers. En vanaf februari ben ik dan beginnen trainen om half augustus klaar te zijn. Elk weekend ging ik stappen", zegt Chris.
Maar die eerste deelname liep toch niet zoals hij verhoopt had. "Tijdens de trainingen heb ik geen blaren gehad maar op km 51 had ik prijs. Mijn linkervoet was al redelijk gehavend. Met tranen in de ogen heb ik even gedacht aan opgeven. Maar ik heb doorgezet tot aan de volgende hulppost en ben ik met wat hulp en een pijnstiller kunnen doorgaan. Maar na 30km had ik ook aan mijn rechtervoet pijnlijke blaren. De laatste kilometers zijn heel, heel zwaar geweest. Met bloed, zweet en tranen ben ik na 22u aan de meet gekomen", blikt Chris terug.
Ondanks de pijn, gaat hij op 10 augustus terug naar Bornem. Samen met de goededoelstappers gaat hij zo geld inzamelen voor To walk again. "Wij gaan wandelen voor mensen die eingelijk niet meer kunnen wandelen. Wij willen via deze weg nog iedereen oproepen om ons te sponsoren. Voor ons is die sponsoring ook een motivatie om bij moeilijke momenten door te zetten", besluit Chris.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 18/03 Beringen - Vrouw (58) vervolg voor belaging
  • Wo 18/03 Beringen - Kinderen Lindeman maken samen radio
  • Wo 18/03 Beringen - Nieuwe uitbater Leonidas Beringen
  • Wo 18/03 Beringen - Everzwijnen verstoren kraanvogels in liefdesspel
  • Wo 18/03 Waardeloos

Kalender Beringen

Woensdag
18
Maart

Live Academie

Live AcademieVandaag De Academie Muziek en Woord en de bibliotheek bieden Berings talent graag een podium. Daarom (…)
Donderdag
19
Maart

Pauline Stephan & Fatjona Maliqi

Pauline Stephan & Fatjona MaliqiMorgen Pauline Stephan, celliste, en Fatjona Maliqi, pianiste, ontmoetten elkaar in 2015 tijdens (…)
Donderdag
19
Maart

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Tafel Vintage en zes stoelen.
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Chris stapt dodentocht voor goed doel
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie