Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

De buurt op je bord dankzij De Posthoorn

Maandag 5 december 2022
De buurt op je bord dankzij De Posthoorn - Beringen
De Posthoorn Beringen is één van de zaken die deel uitmaken van 'Buurt op je bord', dat is een initiatief van 14 organisaties uit de sociale economie die ook lid zijn van HERW!N, collectief van sociaal circulair ondernemers. Op Buurtopjebord.be bundelen ze tijdens de feestdagen hun speciale feestmaaltijden. De Buurtestaurants geven mensen die om welke reden dan ook, weinig of geen kansen hebben op de gewone arbeidsmarkt, een job. "Door het aanbieden van het eindejaarmenu via buurtopjebord zijn de medewerkers extra gemotiveerd om te koken en te werken aan iets speciaals. En het enthousiasme is groot, dat merken we nu al in de keuken", zegt directeur Pieter Decelle.
De Posthoorn vzw startte in 1987 met het aanbieden van opleiding en werkervaring in een activeringstraject naar werk op de gewone arbeidsmarkt. De voormalige boerderij van de kolenmijn van Beringen was van meet af aan de uitvalsbasis. In 1988 werden een naaiatelier en een kleine tuindienst opgestart. In 1994 werd De Posthoorn dan ook erkend als sociale werkplaats. In datzelfde jaar werd, naast de hoevewinkel, een taverne geopend. In 2004 kwam hier ook een strijkdienst bij, erkend in het kader van de wetgeving op de dienstencheques. Vanaf 1 januari 2019 is De Posthoorn erkend als Maatwerkbedrijf.  In totaal stelt de vzw De Posthoorn zo’n 75 doelgroepwerknemers en een 20-tal begeleiders en omkaderend personeel te werk.
Half januari opent De Posthoorn ook een hoevewinkel in het centrum van Leopoldsburg.
De buurt op je bord dankzij De PosthoornDe buurt op je bord dankzij De PosthoornDe buurt op je bord dankzij De PosthoornDe buurt op je bord dankzij De Posthoorn
Recentste nieuws Beringen
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden
  • Do 18/12 Beringen - Moslims en christenen vieren samen kerst
  • Do 18/12 Beringen - Vrachtwagen in brand gestoken

Kalender Beringen

Donderdag
18
December

Ode aan de verwondering

Ode aan de verwonderingVandaag Caroline Pauwels schreef een prachtige ode aan de verwondering. Een pleidooi om je zintuigen open (…)
Donderdag
18
December

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Donderdag
18
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
2 stereo boxen Cd's naar keuze
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » De buurt op je bord dankzij De Posthoorn
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie