Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Denk mee met het Kolenspoor City Project

Zondag 16 april 2017
Denk mee met het Kolenspoor City Project - Beringen
Sinds 2014 bundelen de zeven Kolenspoorgemeenten de krachten om samen na te denken over de toekomst van de regio. Z33 en Architectuurwijzer organiseren samen met de stad Beringen en RIMO Limburg in het voorjaar van 2017 een ruimtelijk ontwerpspel dat de burgers in deze discussie betrekt. In iedere gemeente wordt er gedurende verschillende workshops een collage gecreëerd. Het resultaat van de workshops in Beringen wordt aan het publiek gepresenteerd tijdens de sfeervolle Galerijfeesten op zondag 14 mei.
In Beringen wordt er nagedacht over de cité, be-MINE en het Kolenspoor met een toeristisch fietspad dat doorloopt tot aan de kolenhaven. Een omgeving die volop in ontwikkeling is. We denken na over hoe we als Beringenaar samen kunnen groeien. Inwoners, verenigingen, scholen, ambtenaren, lokale handelaars en bedrijven worden uitgenodigd om aan de workshops deel te nemen. Ook jij bent welkom om mee te doen! Graag doen we beroep op jouw expertise tijdens een uitdagende workshopsessie. Goesting om creatief aan de slag te gaan? Ideeën voor de toekomst te delen? Jouw input stellen we erg op prijs.
De eerste workshop voor volwassenen gaat door op dinsdag 18 april van 19u tot 22u in Casino Beringen. Ook de jeugd mag meedenken en dromen! Ben jij tussen de 10 en 14 jaar? En wil je jouw stem laten horen? Kom dan naar de toffe workshop op zaterdag 29 april van 14u tot 17u in buurtcentrum Regina Mundi. (foto: Kristof Vranken)
Contact: paulien.parren[!]beringen.be Meer info op deze website.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Pieter Vanhoudtstraat is fietszone
  • Wo 11/03 Taalvoutjes
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Fiets Batavus
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Denk mee met het Kolenspoor City Project
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie