Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Dikke pech voor team Marnicq Bervoets

Zondag 23 juni 2019
Dikke pech voor team Marnicq Bervoets - Beringen
Bijna alles wat mis kon gaan, ging ook mis voor het Monster Energy Kemea Yamaha Team in Teutschenthal, waar de tiende ronde van het FIM wereldkampioenschap plaatsvond. Ben Watson liep op zaterdag een handbreuk op en onderging zondag al een operatie. Jago Geerts had dan weer een DNF in de tweede reeks na een elektronisch probleem.
Het weekend startte in mineur voor het Monster Energy Kemea Yamaha Team. Ben Watson verloor zaterdag tijdens de vrije training zijn evenwicht en werd over zijn stuur gekatapulteerd. Verdict: een middenhandsbeentje van zijn linkerhand gebroken. Watson keerde meteen terug naar zijn dokter in Antwerpen en ging zondagochtend al onder het mes. Hoe lang de Brit precies out zal zijn, is nog niet duidelijk.
Jago Geerts voelde zich het hele weekend lang niet echt op zijn gemak op het Talkessel circuit. De Balenaar had moeite met de diepe sporen en verraderlijke bulten, ging op zaterdag in de tijdtraining hard onderuit en kwam in de kwalificatierace niet verder dan de tiende plaats. De tiener leek zich beter in zijn vel te voelen tijdens de eerste reeks op zondag. Geerts nam een goede start op zijn YZ250F en was na drie rondjes al naar de vierde plaats opgeschoven. Helaas, na een inschattingsfout (zijn voorwiel schoof weg) kon Jago zijn podiumambities opbergen. De tiener verloor heel wat posities en moest vanuit 15de positie terugvechten. Geerts herpakte zich en kon op de moeilijke baan toch nog een negende plaats uit de brand slepen. Geerts kwam, net als in de eerste reeks, goed uit het starthek in reeks twee en reed na vier ronden al in derde positie. Maar pech bleef het Monster Energy Kemea Yamaha Team achtervolgen. Halfweg de race kreeg Geerts met een elektronisch probleem af rekenen. DNF en nul punten. Ondanks al die tegenslag blijf Geerts wel derde in de WK-tussenstand. "Dit was een rampzalig weekend voor ons team. Zeker voor Watson. Ben brak zijn hand en ging al onder het mes. Laten we hopen dat hij snel kan herstellen. Geerts kreeg ook zijn portie pech. Jago verspeelde heel wat punten na een foutje in de eerste reeks en een probleem aan de motor in de tweede reeks. Dat is moeilijk om te aanvaarden als je net drie podiums op rij hebt gehaald. Er is maar één optie: keihard blijven werken", zegt teammanager Marnicq Bervoets tot slot. (foto's Yamaha Racing/CDS)
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Winter donsdeken
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Dikke pech voor team Marnicq Bervoets
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie