Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Elektriciteitscentrale wordt evenementenlocatie

Maandag 8 april 2019
Elektriciteitscentrale wordt evenementenlocatie - Beringen
In de voormalige elektriciteitscentrale van de Beringse mijn werd vandaag in aanwezigheid van Vlaams minister van Toerisme Ben Weyts symbolisch het startschot gegeven voor een nieuwe evenementenlocatie op be-MINE. De minister had een cheque van 395.000 euro bij voor de uitbouw van een unieke eventlocatie in de oude elektriciteitscentrale. De voorbereidende werken zijn al gestart zodat het eerste feest al over zes maanden kan gegeven worden. De investering gebeurt nog in het kader van het SALK-project. “Dit is een gerichte investering om het toerisme in Limburg verder te versterken en de omgeving internationaal aantrekkelijker te profileren”, zegt minister Weyts.
De centrale zal kunnen dienen voor zowel tentoonstellingen, bedrijfsfeesten, presentaties als vergaderinge. “Met deze unieke locatie zal de nieuwe eventlocatie ongetwijfeld vele bedrijven, verenigingen, scholen kunnen verleiden tot een bezoek aan de site en aan Beringen”, zegt de minister nog.
Het is niet de eerste keer dat de minister naar Beringen kwam. “Eerder maakten we ook al geld vrij voor de creatie van het speellandschap ‘Avonturenberg’ (€ 1.08 miljoen) en de realisatie van toeristisch infokantoor (€ 260.000). Recent kenden we aan be-MINE nog eens bijkomend € 4.6 miljoen toe voor de oprichting van be-MINE PIT, een interactief mijnbelevingscentrum dat het sluitstuk moet vormen van de herbestemming van deze site. Dit interactieve mijnbelevingscentrum wordt verwacht in het voorjaar 2022”, zegt Weyts tot slot. En zo is Be-MINE vandaag weer een stukje versterkt als unieke locatie.
Elektriciteitscentrale wordt evenementenlocatieElektriciteitscentrale wordt evenementenlocatieElektriciteitscentrale wordt evenementenlocatieElektriciteitscentrale wordt evenementenlocatie
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Elektriciteitscentrale wordt evenementenlocatie
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie