Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Expo en open atelier van An Vanderlinden

Zondag 6 oktober 2019
30 jaar mijnsluiting Beringen
Expo en open atelier van An Vanderlinden - Beringen
Gisterenavond vond de vernissage plaats van Charbon de Beringen². Naar aanleiding van de herdenking van de 30-jarige sluiting van de steenkoolmijn van Beringen, kan je schilderijen van An Vanderlinden bekijken in het unieke kader van het Dubbel Ophaalgebouw op be-MINE. Dit historisch erfgoed, nu uitzonderlijk toegankelijk voor publiek, is gelegen tussen de 2 schachttorens op de voormalige mijnsite van Beringen. Tijdens de tentoonstelling verhuist An Vanderlinden haar atelier naar dit gebouw. Ze werkt er aan nieuwe schilderijen, geïnspireerd door de omgeving. Dit geeft je als bezoeker de unieke kans een blik te werpen achter de schermen van het kunstenaarsatelier. Een kans ook om te zien hoe steenkool, 30 jaar geleden achtergelaten op de transportbanden van de kolenmijn, nu een nieuwe toekomst krijgt. Een toekomst die straalt, zoals het licht schittert in steenkool. Charbon de Beringen² is te bezoeken tot 27 oktober 2019 in het Dubbel Ophaalgebouw op be-MINE. Woensdag, zaterdag en zondag open van 14 tot 17 uur. Toegang is gratis. Nocturne: vrijdag 25 oktober van 18 tot 22u. Toegang: gratis Locatie: be-MINE, Koolmijnlaan 201, 3582 Beringen Het Dubbel Ophaalgebouw is gelegen tussen de 2 schachttorens, aan de achterzijde van de Electriciteitscentrale.
Expo en open atelier van An VanderlindenExpo en open atelier van An VanderlindenExpo en open atelier van An VanderlindenExpo en open atelier van An Vanderlinden
Expo en open atelier van An VanderlindenExpo en open atelier van An VanderlindenExpo en open atelier van An VanderlindenExpo en open atelier van An Vanderlinden
Nieuwere berichten in '30 jaar mijnsluiting Beringen'
  • 25/11/'19Beringen - Winterwandeling van de vrienden
  • 20/11/'19Beringen - Kerstconcert in teken van 30 jaar mijnsluiting
  • 11/11/'19Beringen - Applaus voor 'MIJNvrouw'
Oudere berichten in '30 jaar mijnsluiting Beringen'
  • 28/10/'19 Beringen - Door de galmgaten van de tijd
  • 28/10/'19 Beringen - Wij zijn uitgebold!
  • 21/10/'19 Beringen - Vergane weelde

Kalender Beringen

Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronVandaag Ludmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen doorheen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
14
November

De Maan & Decompagnie: Faust

De Maan & Decompagnie: FaustMorgen FAUST is een unieke ontmoeting tussen een ensemble van klassieke muzikanten van wereldniveau, de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Elektrische koffiemolen Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Expo en open atelier van An Vanderlinden
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie