Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Expo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike Valley

Woensdag 26 augustus 2020
Expo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike Valley - Beringen
Belgian Cycling Factory in Paal gaat aan de windtunnel een fietscafé en een expo rond wielerlegende Eddy Merckx openen. Dat werd vandaag bekend gemaakt bij het bezoek van minister Lydia Peeters aan het bedrijf. Belgian Cycling Factory huisvest de merken Ridley en Eddy Merckx. Het nam dit jaar ook de activiteiten van Bike Valley over. Bike Valley is gekend voor de incubator met bedrijven gelinkt aan de fiets in de ruime zin van het woord. Het paradepaardje is de windtunnel en de klimaatkamer. CEO Jochim Aerts wil van Bike Valley nog meer het paradepaardje van de Limburgse fietsindustrie maken.
"We gaan een fietscafé openen waar vroeger het sportrestaurant was. En er komt een expo rond de merken Ridley en Merckx. De wielerlegende Eddy Merckx zal er ook als ondernemer in de kijker staan. Het gaat dan niet alleen over de wielrenner met zijn 525 profoverwinningen maar ook over de ondernemer Eddy Merckx. We mogen niet vergeten dat hij in de jaren 90 de tweede grootste racefietsenfabrikant van de wereld was. Dat kunnen we dus ook in die fietsbeleving steken, samen met fietsactiviteiten die we vanuit Bike Valley zullen coördineren", zegt Aerts trots.
Bike Valley zal ook nog gaan samenwerken met de Universiteit van Antwerpen om de relatie tussen gezondheid, voeding en fietsen te onderzoeken.
Expo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike ValleyExpo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike ValleyExpo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike ValleyExpo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike Valley
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - 7 Beringenaren delen hun levensverhaal
  • Vr 19/12 “Zonder Jumpstarters was het onmogelijk geweest”
  • Do 18/12 Rusthuiskamer kost gemiddeld 72,40 euro
  • Do 18/12 Beringen - François Husson overleden
  • Do 18/12 Beringen - Valentina Mattheuwsen overleden

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Expo rond Eddy Merckx en fietscafé bij Bike Valley
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie