Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Extra taalstimulerende projecten in Beringen

Dinsdag 14 juli 2020
Extra taalstimulerende projecten in Beringen - Beringen
Taal is cruciaal, zeker in een ex-mijngemeente als Beringen waar nog veel kinderen het Nederlands niet als moedertaal hebben. De stad Beringen gaat daarom de komende twee jaar extra inzetten op taal via het project Taalrijk. "In samenwerking met Sportspetters vzw en Brede school Terrillng Beringen gaan we voor een extra aanbod taalstimulering met 5 taalrijke vakantiekampen tijdens de schoolvakanties, 25 taalstimulerende workshops binnen o.a. de kinderopvang, aangevuld met 4 naschoolse taaltrajecten via De Terrilling", zegt schepen van Welzijn Hilal Yalçin.
In het verleden organiseerde de dienst jeugd al een reeks taal- en rekenbaden. Het project Taalrijk gaat veel ruimer werken waarbij wetenschap, kunst en media ook een belangrijke rol gaan spelen. "Via gerichte opdrachten, interactiemogelijkheden, taalsteun, gerichte feedback en workshops brengen we die vernieuwende aanpak binnen in het aanbod van de buitenschoolse kinderopvang", zegt de schepen nog.
Het bestaande aanbod zal onder begeleiding van het Centrum voor Taal en Onderwijs geprofessionaliseerd worden. De stad Beringen krijgt voor dit project een subsidie van 53.250 euro van Vlaanderen.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 11/03 Beringen - Vintagebeurs Kringloopwinkels Reset
  • Wo 11/03 Meer agressie tegen VDAB-medewerkers
  • Wo 11/03 Beringen - Grappige les economie op ondernemersevent
  • Wo 11/03 Meer drugslabo’s ontdekt, minder dumpingen
  • Wo 11/03 40ste editie van Looise stratenloop

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Aanbeeld 40 kg
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Extra taalstimulerende projecten in Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie