Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Fase 1 bouw Geyskens Delicatessen klaar

Vrijdag 18 september 2015
Fase 1 bouw Geyskens Delicatessen klaar - Beringen
Geyskens Delicatessen, de groothandel voor de horeca, beëindigde zonet fase 1 van de bouw van een volledig nieuw gedeelte naast de huidige gebouwen. Het nieuwe complex wordt deze week door het personeel in gebruik genomen. Dan is het de beurt aan de huidige gebouwen: deze worden afgebroken en maken plaats voor nieuwe kantoren en een nieuwe productiesite.
„Doel van de investering is de capaciteit te verhogen en een geïntegreerde aanpak te hebben van handel en maatproductie. Met de investeringen zijn ook heel wat milieuvriendelijke maatregelen genomen. De gebouwen worden enerzijds sterk geïsoleerd en anderzijds wordt de warmte van de koelinstallatie gerecupereerd voor de productie van warm water en voor de verwarming. Tenslotte bevat het nieuwe koelsysteem geen schadelijk freon meer, maar koelmiddel CO2”, vertelt Johnny Wijsmans, zaakvoerder van Geyskens Delikatessen.
Een gedeelte van de investering gaat daarnaast naar de implementatie van een nieuw Warehouse Management Systeem. Hiermee wil het bedrijf de verwerking van de orders optimaliseren samen met de administratieve afhandeling ervan.
„Ondanks dat de horeca vaak omschreven wordt als een labiele sector weet het bedrijf jaarlijks mooie groeicijfers te verwezenlijken. Steeds meer bedrijven in de horeca vinden hun weg naar Geyskens Delicatessen voor de levering van zowel verse producten, diepvries als droge producten. Met de investeringen en de uitbreiding wil het bedrijf zijn gestage groei kracht bijzetten. Zodra de werken gefinaliseerd zijn in april 2016 voorzien we een officiële opening waar klanten en leveranciers kunnen komen kennis maken met de volledig vernieuwde site”, besluit Johnny.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 11/01 Beringen - Danny Gils overleden
  • Zo 11/01 Beringen - Fanbal Jarne Bervoets: klaar voor nieuw hoofdstuk
  • Zo 11/01 Soulmates: 11 januari '26
  • Za 10/01 Beringen - Gezelligheid troef bij Paal Vlamt
  • Za 10/01 Zilveren medaille voor Fleur Moors

Kalender Beringen

Zondag
11
Januari

Het Wolk: Plak

Het Wolk: PlakVandaag In PLAK creëert Het WOLK een wereld vol lijm en reparaties. Een fascinerende vrouw plakt alles aan (…)
Zondag
11
Januari

Art Lutgart: Roger Steegmans

Art Lutgart: Roger SteegmansVandaag Brandschilderen op glas: 3 - 25 januari 2026. Roger Steegmans toont een selectie van zijn (…)
Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Fase 1 bouw Geyskens Delicatessen klaar
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie