Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Goed gevuld programma in de bib

Woensdag 13 september 2023
Goed gevuld programma in de bib - Beringen
De bibliotheek van Beringen biedt dit najaar opnieuw een hele waaier aan uiteenlopende activiteiten aan. In de nieuwe najaarsbrochure kan je een handig overzicht terugvinden van het volledige aanbod. “Er is dit najaar getracht om de activiteiten in thema te bundelen,” zegt schepen voor Bibliotheek Jessie De Weyer. Zo staat oktober in het teken van gezondheid met een workshop van Frank Hoes over het voorlezen aan ouderen met dementie. Ook de heropstart van ‘Verhalen verbinden’, een activiteit die via samen lezen ook de mentale gezondheid van de deelnemers tracht te verbeteren, is gepland. 
In november ligt de focus op wetenschap en biologie met onder andere de expo WOLVEN waar je oog in oog kan staan met een echte opgezette wolf. Aan het einde van de maand kan je ook genieten van een lezing over de intrigerende diersoort. 
December is traditioneel de feestmaand. We starten dan met ons lokale Boekenfestijn dat ook dit jaar wordt opgeluisterd door een live-uitzending van Radio Benelux. Op 20 december organiseren we een kerstconcert met ‘Feel Good’ en op 23 december komt de kerstman langs!
Naast deze activiteiten keren ook een aantal vaste waardes terug zoals de Boekenbabbel, de voorlees-en knutselnamiddagen op woensdag en de vernieuwde Lego Education sessie in samenwerking met de STEM-Academie van het Spectrumcollege. Ook de digisessies waar je elke maand meer te weten komt over een thema uit de digitale wereld, starten opnieuw op. 
“Mis ook zeker ‘De Schrijfwijzen’ niet,” tipt schepen De Weyer. “Dit is de opvolger van ‘Het Groot Dictee’ en vindt op 6 oktober plaats in 80 bibliotheken in Vlaanderen en Brussel” 
 Het volledige aanbod ontdek je in de najaarsbrochure te vinden in de bib of via de website van de bib.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 11/01 Beringen - Danny Gils overleden
  • Zo 11/01 Beringen - Fanbal Jarne Bervoets: klaar voor nieuw hoofdstuk
  • Zo 11/01 Soulmates: 11 januari '26
  • Za 10/01 Beringen - Gezelligheid troef bij Paal Vlamt
  • Za 10/01 Zilveren medaille voor Fleur Moors

Kalender Beringen

Zondag
11
Januari

Het Wolk: Plak

Het Wolk: PlakVandaag In PLAK creëert Het WOLK een wereld vol lijm en reparaties. Een fascinerende vrouw plakt alles aan (…)
Zondag
11
Januari

Art Lutgart: Roger Steegmans

Art Lutgart: Roger SteegmansVandaag Brandschilderen op glas: 3 - 25 januari 2026. Roger Steegmans toont een selectie van zijn (…)
Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Horman garagepoort 2 stereo boxen
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Goed gevuld programma in de bib
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie